- 70 - E.H.B.O. s De E.H.B.O.-hulp op al onze velden gaat via de E.H.B.0.-oproepcentrale o.l.v. Mevr. Omloo-Graven- maker Het medisch team stond wederom onder leiding van onze clubarts J.H.M.Rolink. Voor keuringen, maken van foto's en zonodig voor de behandeling van blessures kan hij altijd een beroep doen op het Sint-Lucas-Ziekenhuisdoktoren J.N.Keeman, H.W.Dicke en G.Groot. De samenwerking met deze doktoren is buitengewoon goed. Het medische team stelt er een eer in en spant daarvoor dan ook alle krachten in om met medisch verantwoorde middelen geblesseerde spe lers in de kortst mogelijke tijd weer speelklaar te krijgen, waarin de heren haast altijd slagen. Namens het bestuur zeggen wij deze heren zeer hartelijk dank voor alles wat ze voor de spelers en daardoor uiteraard ook voor Ajax doen en voor de prettige verstandhouding. RECLAME. Voorzitter Van Praag had ook in het afgelopen verenigingsjaar weer de taak op zich genomen betreffende het afsluiten van contracten op ons complex en het toezicht houden op reclamecontracten afgesloten door het Reclamebureau Holland en de heer Gosewehr. Ook het afslui ten van contracten voor TV-uitzendingen was aan hem toevertrouwd. Uit het verslag van de penningmeester zult u wel vernemen wat deze activiteiten van de voorzitter aan financiële baten heeft opgele verd. VERPACHTIN GEN Hoewel de heer Ferron te kennen heeft gegeven dat hij geen gebruik wenste te maken van zijn 2 optiejaren als pachter van het Ajax- restaurant is het hem tot op heden nog niet gelukt een opvolger daarvoor te vinden. De heer C.C.Kamlag bleef pachter van de kantine in het Jeugdhome op het complex Voorland. De firma Oord en Belmer bleef pachter van de verhuur van zitkussen tjes op de overdekte tribunes. Het contract met de Reclamestudio ARA (te maken reclame via onze ge luidsinstallatie) onderging alleen wijziging ten aanzien van een daarvoor hoger te betalen bedrag. Ook betreffende de inkomsten uit vorenstaande verpachtingen zal het verslag van de penningmeester wel opening van zaken geven. VERZEKERINGEN. Aan de hand van het taxatierapport, de dato 20 maart 1978 uitge bracht door het Makelaarskantoor J.Rappange, werd rekening houdend met de huidige bouwprijzen de herbouwwaarde berekend op een bedrag gxoot f. 26.200.000,- Roerende zaken (meubilair, inventaris) 1.150.000,- Inhoud prijzenkast (alleen risico brand) 1.000.000,- Ongetaxeerd; opruimingskosten na een schade op premier-risque basis 600.000,- Totaals f- 28.950.000,-

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1978 | | pagina 143