- 69 - Administratie. De heren G.M.Holsheimer, administrateur, P.Hoefman, kassier en N.M.Steur Terrein-personeel De heer P.C.Bosman, voor niet agrarische werkzaamheden en de heer D.Hoefman voor agrarische werkzaamheden. Concierge-echtpaar De Heer en Mevrouw J.C.Nielsen. Het ere-lid de heer W.F.C.Bruijnesteijn verleende iedere middag en zonodig gehele dagen assistentie op de administratie, terwijl in de periode dat de diploma's moeten worden verzonden ook het lid van verdienste de heer F.C.Molema bereid was om assistentie te verlenen. Namens het bestuur worden beide heren bijzonder veel dank gezegd voor hun belangeloze medewerking. De Dienst voor de Sport (voorheen G.I.L.O.) deelde enige keren aan het bestuur mede niet tevreden te zijn over D.Hoefman. Deze werd hierover ingelicht tijdens de bestuursvergadering van 26 oktober 1977- De heer Hoefman was het uiteraard in het geheel niet eens met de door de Dienst voor de Sport aan het bestuur gedane mededelingen. Hij merkte ook op het niet eens te zijn met de wijze waarop het hoofdveld door deze Dienst wordt onderhouden. Ook de heer Bosman moest in de loop van het jaar nog wel eens aan gespoord worden tot grotere activiteit. Het bestuur was genoodzaakt om het echtpaar Nielsen een paar keer op een bestuursvergadering te laten komen om hun erop te wijzen, dat het bestuur en de Medische Staf van mening waren dat kleedkamers en bestuurskamer niet in voldoende mate werden schoongehouden. Zij werden erop gewezen, dat door hun nog steeds geen vervanger was aangewezen ter vervanging van de heer Nielsen overdag. U begrijpt dat het bestuur attent blijft op betere werkprestaties van het personeel en mocht daarin geen verbetering komen, dan zal niet worden geaarzeld om ontslag te geven. TRAINERS, MEDISCHE STAF. FYSIOTHERAPEUT. MASSEUR EN E.H.B.O. Op 1 juli 1977 waren bij ons in dienst: T.Ivic Trainer-coach. B.Haarms Assistent van de heer Ivic. J. van Daal Trainer van Jong-Ajax en de A-juniores, tevens Hoofd van de jeugdtraining. H.W.Wijnands s Trainer van de amateur-seniores-elftallen. D.W. de Groot Trainer van de B-juniores. C.Groot Trainer van de C-juniores en alle pupillen-elftal len met assistentie van D.P.H.Spits als stagiaire. J.Wolff Fysiotherapeut. H.Langenberg Masseur bij Jong-Ajax, zonodig assistentie verlenen bij het 1e elftal, alsmede amateurs en jeugd.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1978 | | pagina 141