- 68 - De heer Helvert vraagt een verbetering van de douches op Voorland. De heer Van Dekken, lid van de Terrein- en Onderhoudscommissiedeelt mede, dat indertijd bij de bouw van het clubhuis op Voorland een pro gramma van eisen was opgesteld en dat aan de hand daarvan de instal latie is gemaakt. In de praktijk bleek later dat er méér wedstrijden werden gespeeld en veelal meer trainingen werden gehouden dan in het plan was voorzien. Het gevolg hiervan is, dat de capaciteit van de boilers te klein is om goed te kunnen functioneren. Er is een offerte ontvangen voor de plaatsing van een grotere installatie, die eerst moet worden besproken in de Terrein- en Onderhoudscommissie en daarna met advies en een verzoek om goedkeuring naar het bestuur gaat. De heer Neefjes stelt nog een vraag aangaande mengkranen. De Heer Van Dekken antwoordt dat deze reeds in de huidige installa tie aanwezig zijn. De heer Henrichs herinnert eraan, dat de buitenlandse reis van het 3e elftal niet kon doorgaan in verband met bezuiniging. Hij zou, in verband met de huidige financiële toestand willen vragen, hoe de be slissing in het komende seizoen zal luiden. Voorzitter Van Praag antwoordt dat door het bestuur elke aanvraag voor een buitenlandse reis wordt bekeken. Is er geen geld voor, dan gaat de reis niet door. De heer Henrichs is van mening dat de kosten voor zo'n reis maar een peuleschil zijn vergeleken bij andere cijfers (het tekort). Voorzitter Van Praag vindt dat als het bestuur zo zou gaan denken, het einde zoek is. 9. Sluiting. In de eerste plaats wil voorzitter Van Praag de aanwezigen bedanken voor de bijzonder vlotte vergadering. In het afgelopen jaar is er toch veel gebeurd in onze vereniging, onder meer een groot financieel verlies en in het bestuur afscheid van de voortreffelijke bestuursle den, de heren Timman en Kraan. Met behulp van de twee nieuwe bestuurs leden zal het bestuur trachten het verlies terug te dringen. Elk lid, vooral de commissieleden, zal daarbij moeten helpen. Dan zal het Ajax niet slecht gaan. Het zal moeilijk worden om het in de competitie weer zo ver te bren gen als in het afgelopen seizoen. Betreffende de 1e ronde voor de Europacup is hij persoonlijk wel optimistisch. De heer Ivic, die Lilleström heeft zien spelen, is dat niet. Hij verzoekt de aanwezigen ervoor te zorgen dat de naam van Ajax naar buiten goed wordt uitgedragen. Gelooft u vooral niet alles wat u in de pers leest of wat u hoort, want de werkelijkheid is veelal anders. Met een "Wel thuis" sloot voorzitter Van Praag omstreeks 10.00 uur deze jaarlijkse algemene ledenvergadering. PERSONEEL. Tijdens het afgelopen verenigingsjaar kwam in het administratieve noch in het terreinpersoneel een mutatie voor. Op 1 juli 1977 waren bij ons in dienst;

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1978 | | pagina 139