- 67 - 5. Jaarverslag van de secretaris over het verenigingsjaar 1976-1977? waarin is opgenomen een verslag over de werkzaamheid van de le denraad. Voorzitter Van Praag toont het lijvige boekwerk en deelt mede, dat het jaarverslag van de secretaris in de jaarvergadering van de le denraad veel applaus heeft geoogst. Aangezien de heren Middendorp Sr. en Jr. daaruit een voortreffelijk en uitgebreid uittreksel hebben samengesteld, dat in het Ajax-Nieuws is gepubliceerd, neemt hij aan, dat niemand van de aanwezigen prijs stelt op voorlezing van het gehele verslag, want dat zou misschien wel bijna twee uren vergen, maar hij vraagt het hierbij toch. Het blijkt dat inderdaad niemand vraagt om voorlezing. Voorzitter Van Praag vraagt vervolgens een bijzonder waarderend applaus voor het werk van de secretaris, waaraan de vergadering gehoor geeft. 6. Jaarverslag van de penningmeester over het boekjaar 1976—1977- Voorzitter Van Praag deelt mede, dat gevolg gevend aan een in de vorige jaarvergadering gedaan verzoek, voor het eerst in het Ajax- Nieuws zijn opgenomen een verkorte Rekening van Baten en Lasten over het boekjaar 1976-1977 e*1 e©n verkorte Balans per 30 juni 1977» IJ hebt derhalve kunnen lezen dat de sportieve resultaten in het af gelopen verenigingsjaar succesvoller waren dan de financiële. Op zijn verzoek is de heer Timman zo vriendelijk geweest persoonlijk zijn verslag te komen voorlezen, waarvoor hij hem nu gaarne het woord geeft. Na het slotwoord van de heer Timman geeft de vergadering met applaus haar waardering te kennen voor zijn verslag. Nadat is gebleken dat niemand iets te vragen heeft, brengt voorzit ter Van Praag de heer Timman bijzonder hartelijk dank voor zijn ver slag en voor zijn bereidwilligheid om het zelf te komen voorlezen. Applaus. 7. Mededeling van de Financiële Commissie. De heer Van Wijk deelt mede, dat hij -bij ontstentenis van de voor zitter van de commissie en verkiezing van het andere lid tot penning meester- het rapport zal voorlezen dat door de commissie is uitge bracht in de vergadering van de ledenraad van 25 augustus jl Na voorlezing van het rapport deelt hij mede, dat de ledenraad met algemene stemmen het advies van de commissie om de penningmeester en de overige leden van het bestuur décharge te verlenen voor het ge voerde financiële beleid, heeft opgevolgd. Voorzitter Van Praag bedankt de heer Van Wijk en deelt de vergade ring mede, dat de samenwerking financiële commissie/bestuur voortref felijk was, waarvoor hij de leden van de commissie gaarne dank wil betuigen. 8. Rondvraag. De heer Van Mourik vraagt of de leden van de Bordjesclub een uitno diging kunnen krijgen voor de Nieuwjaarsreceptie. Hij weet dat de he ren dit bijzonder op prijs zouden stellen. Voorzitter Van Praag antwoordt dat de leden die regelmatig aanwezig zijn op de avond van de Bordjesclub, in het vervolg zullen worden uitgenodigd.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1978 | | pagina 137