'7 - 65 - verdiensten van beide heren als bestuurslid. De heer Timman was 13 jaar en de heer Kraan 16 jaar bestuurslid. Hij komt nu aan een ernstig gedeelte, te weten de herdenking van de leden die ons in het afgelopen verenigingsjaar door de dood ontvie len. Hij merkt op, dat in het jaarverslag van de secretaris helaas de naam van de heer L.P.Schappert was vergeten op te nemen. Aan de in het jaarverslag van de secretaris gepubliceerde namen wil hij er nog een paar toevoegen en wel van hen, die reeds in het lopende verenigingsjaar zijn overleden. De overledenen zijn: Werkende leden Ondersteunende leden J.L.Aarsen, J.Bartelsman, G. de Boer, A.L.Desmit, J.H.Martens, Tj. de Munnik, L.P.Schappert, J.Timman, K.W.v.d.Toorren en E. van Wijngaarden. F.A.H. van Bruggen, Mevr. J.P. van Dijk- Beenke, G.K.Geerling, L.Groenteman, C.J.Hageman, H.Hendriks, P.Jonker, J.C.Kort levers, D.Molog, L.E. van Mourits, Drs.A.Oosthoek, W.T. van Ophuizen, P.A.Stam, P. de Vries en J.A.Wiedenbrugge Zij worden staande met enige ogenblikken stilte herdacht. Vervolgens gaat voorzitter Van Praag over tot huldiging van de kam pioenselftallen. Dit zijn bij de seniores: Ajax 3 - leider de heer H.v.d.Zwaag; Ajax 5 - leider de heer W.W.Heisterkamp. Bij de jeugd werden kampioen: Juniores A 1 Juniores A 2 Juniores B 1 Juniores B 2 Juniores C 1 Juniores C 2 leider de heer A.Boerkoel; leider de heer C.A.v.d.Wal leider de heer A.R.Beeni leider de heer P.H.Petersen; leider de heer G.M.Holsheimer/J leider de heer H.Bijvank. jes en De juniores A 1 werden bovendien nog Kampioen van Nederland. Voorzitter Van Praag vraagt of de leiders van de elftallen even bij hem willen komen teneinde in de gelegenheid te zijn hen te felici teren met de behaalde successen. Hij overhandigt hen een exemplaar van een beeldje en/of vaan voor alle daarvoor in aanmerking komende spelers als een aandenken aan het behaalde kampioenschap. Een daverend applaus voor de kampioenen volgt uit de vergadering. Voorzitter Van Praag verklaart hierna de vergadering voor geopend. 2. Ingekomen stukken. De secretaris leest een brief voor van 2 september 1977 van de heer J. de Boer Jr., waarin deze mededeelt dat hij door tijdgebrek heeft moeten besluiten zich niet herkiesbaar te stellen voor de ledenraad. Vervolgens deelt de secretaris mede, dat van de volgende leden be richt van verhindering werd ontvangen: J.A.Bouwens, M.Caransa, J.A. van Eijden, A.Kraan, Ir.J.Lambregts, J.H. de Sterke en A.A.Strikkers

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1978 | | pagina 133