- 64 - zetten. Een aanbod dat door het bestuur gaarne werd geaccepteerd. De samenstelling van de kleinere commissie werd: W.Brouwer G.Couton; J. van Dalen; G.Dermout; J.H.Jansen; JJ.Ledegang; T.M.Merk; C.Snijder Ph.v.d.Stam; J.H. de Sterke en H. van Teunenbroek. Op voorstel van het bestuur benoemde de ledenraad in zijn vergade ring van 6 april 1978 de heren J.J.Ledegang» C.Snijder en Ph.v.d. Stam, sinds 1968 deel uitmakende van de contróle-commissie, met in gang van 1 juli 1978 tot werkend lid. De 20 leden van de contróle-commissie worden door het bestuur harte lijk dank gezegd voor de aan Ajax bewezen diensten. VERGADERINGEN In het afgelopen verenigingsjaar werd -naast de 4 vergaderingen van de ledenraad» waarvan hiervoor reeds uittreksels uit de notulen wer den opgenomen- nog de Jaarlijkse Algemene Ledenvergadering gehouden. Hieronder volgt een verslag van deze vergadering. Jaarlijkse Algemene Ledenvergadering, gehouden op 8 september 1977» 1. Opening en huldiging van de kampioenselftallen. Voorzitter Van Praag heet om goed acht uur de aanwezige ere-leden, leden van verdienste» werkende- en ondersteunende leden van harte welkom. Verheugend vindt hij dat de opkomst wat groter is dan vorig jaar. Op het ogenblik hebben 75 stemgerechtigde leden de presentielijst gete kend, zodat in deze vergadering rechtsgeldige besluiten kunnen wor den genomen. Hij stelt het bijzonder op prijs dat de heer Neefjes, vandaag jarig, toch aanwezig is. (Applaus). Hij zal nu eerst enige zakelijke mededelingen doen. In de jaarvergadering van de ledenraad van 25 augustus jl. zijn voor de aftredende bestuursleden H.G.A.Timman (penningmeester) en A.Kraan (commissaris amateur voetbal), die zich niet herkiesbaar hadden ge steld» respectievelijk in de plaats gekomen de heer A.Brandsteder als penningmeester en de heer A.J. van Eijden als commissaris ama teur voetbal. De Heer J.A.Bouwens werd voor 5 jaar herkozen als lid van de Finan ciële commissie. Zo was het ook» zij het voor 1 jaar, met de heren M.Middendorp, M.J.W.Middendorp en J. van Praag als leden van de Re dactie-commissie. Aan het aftreden van de heren Timman en Kraan heeft hij reeds woor den van afscheid gewijd in de jaarvergadering van de ledenraad en hij zal daar nu niet verder op in gaan. Tijdens de receptie op 17 september a.s. zal hij uitvoerig aandacht besteden aan de vele

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1978 | | pagina 131