- 63 - nieuws van mei/juni 1978 niet bijzonder geslaagd, maar misschien denkt u daar anders over. CONTROLE-COMMISSIE. De commissie bestond op 1 juli 1977 uit de volgende 20 heren: De heren F.J.P. de Breet, Ph.v.d.Stam en C.Snijder bleven respectie velijk voorzitter, secretaris en penningmeester van de commissie. In de vergadering van 6 september 1977 had het bestuur een bespre king met de heer F.J.P. de Breet betreffende de gang van zaken tij dens het seizoen 1977-1978. In de vergadering van 26 oktober 1977 deelde het bestuur aan de heer De Breet mede dat het, in verband met het toenemend vandalisme, van mening was dat de contróle-werkzaamheden beter in professionele handen kon worden gegeven. Daarom was besloten om bij wijze van proef voor enige wedstrijden gebruik te maken van Hoogenboom's Bewakingsdienst, maar dat er voor zou worden gezorgd dat daarover een gesprek zou plaatsvinden tussen de heer De Breet en Hoogenboom's Bewakingsdienst. Het bestuur zou gaarne zien dat de leden van onze controle-commissie zich bleven belasten met toezicht op de binnenkomende auto's en het parkeren daarvan. Toezicht op het verbod van verkoop van bier in blik en hulp aan de suppoosten op de tribunes. In de bestuursvergadering van 24 november 1977 werd zeer uitvoerig gediscussieerd over een lange brief van 23 november van de heer De Breet, waarvan later bleek dat de leden niet op de hoogte waren van de inhoud van de brief. De secretaris beantwoordde de brief de dato 28 november 1977 en zond een fotocopie van het antwoord aan alle leden van de commissie. Op verzoek van de heer De Breet had het bestuur zondagmorgen 18 de cember 1977 een bespreking met de voltallige commissie. In de bestuursvergadering van 10 januari 1978 had het bestuur een bespreking met de heren De Breet, Van der Stam en Couton. Onderwerp van de bespreking was de brief van de heer De Breet van 23 november en het antwoord van het bestuur van 28 november 1977 Na ontvangst van een brief van de commissie waarin werd medegedeeld dat de commissie zichzelf had opgeheven, had het bestuur op 5 maart 1978 een bespreking met de heren Ledegang, Merk en Van der Stam, oud—leden van de commissie, nadat de secretaris reeds alle leden van de commissie per brief dank had gebracht voor de door hun ver richte werkzaamheden voor Ajax. Eerstgenoemde deelde mede, dat een aantal leden van de commissie be reid waren om onder zijn leiding de beperkte werkzaamheden voort te J. van Aggelen; E.W.Bormann; F.J.P. de Breet; W.Brouwer5 G.Couton; J. van Dalen; G.Dermout; C.Geelkerken; G. van Hazendonk; J.H.Jansen; B. de Jong; H.Lauer; J.J.Ledegang; T.M.Merk; W.H. Rossen; C.Snijder; Ph.v.d.Stam; J.H. de Sterke; H. van Teunenbroek en W.Wassenaar.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1978 | | pagina 129