- 61 - De dames werden verrast met een alleraardigst opgemaakt rieten mandje, gevuld met eieren en een kuiken. Daarnaast ontvingen zij een gevuld chocolade-ei. Na de prijsuitreiking van het kienen kon nog een dansje worden ge maakt op muziek van het Trio Giel 700. Wederom een prettige en geslaagde avond. Rest mij nog te vermelden dat praktisch op elke vrijdagavond een tombola werd gehouden, waarin mooie prijzen waren te winnen indien het lot je tenminste gunstig was. Helaas beschik ik niet over de namen van de biljart-kampioenen. Namens het bestuur worden de commissieleden hartelijk dank gezegd voor hun inzet om de band tussen de Ajacieden niet alleen te laten bestaan op de tribunes. TERREIN- EN ONDERHOÏÏDSCOMMISSIE Op 1 juli 1977 bestond de commissie uit de heren: W.P.Deegen; C. van Dekken; J.D.Sebus en H.G.A.Timman, optredende als voorzitter. Door het aftreden van de heer Timman als penningmeester werd zijn opvolger, de heer A.Brandstedervoorzitter van de commissie. De andere bleven in functie. Ook in het afgelopen verenigingsjaar kwamen de heren in het begin van iedere maand bijeen ter bespreking van de lopende- en nieuwe werkzaamheden. Veel aandacht moest door de heren worden besteed aan de nog steeds optredende gebreken (o.a. douches) in het Jeugdhonk op Voorland. Voorzieningen voor het electronisch scorebord, aanbrengen van sta len platen aan de bovenzijde van de staantribunesverbeteringen in de kleedkamer betaald voetbal (plank in het bad, moeilijkheden met het onderwater-massagebad enz.), verbetering van de verbinding tus sen ons complex en V.V.G.A.vernieuwen van een groot aantal banken op de Reijnoldstribune en talrijke andere zaken kregen aandacht. Voor modernisering van de kleedkamers voor de tegenpartij en de scheidsrechter bleek zo'n groot bedrag f. 350*000,-) nodig te zijn, dat verwezenlijking van dit plan in dit verenigingsjaar niet mogelijk bleek. Namens het bestuur worden de heren hartelijk dank gezegd voor alle tijd die ze besteden om er voor te zorgen dat ons stadion in een goede staat blijft. Een spoedig algeheel herstel wordt toegewenst aan de heer Van Dekken. REDACTIE-COMMISSIE Op 1 juli 1977 bestond deze commissie uit de heren: M.Middendorp; M.J.W.Middendorp en J. van Praag.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1978 | | pagina 125