- 59 - gen in de samenstelling van de commissie, bleef deze in het afgelo pen verenigingsjaar derhalve ongewijzigd. In de gevolgde werkwijze bracht de commissie geen verandering, zo dat de heren wederom elke vrijdagavond in de bestuurskamer aanwezig waren voor het in ontvangst nemen van de formulieren. Hiermede was hun taak echter nog niet geëindigd, want daarna moeten nog allerlei administratieve handelingen worden verricht, alvorens de heren hun gang naar de K.N.V.B. afdeling Amsterdam in de Emmalaan konden gaan maken om aldaar de formulieren af te geven en te laten controleren. Mij is op het ogenblik nog niet bekend welk bedrag door de activitei ten van de heren in de kas is gevloeid, maar uit het verslag van de penningmeester zult u wel vernemen dat het wel weer een niet te ver smaden bedrag zal zijn geweest. Namens het bestuur worden de heren hartelijk dank gebracht voor hun inzet om het voor Ajax bestemde bedrag zo hoog mogelijk te doen zijn. Het is onze enige commissie die door de aard van haar werkzaamheden onze inkomsten verhoogt. CLUBAVOND-COMMISSIE Op 1 juli 1977 bestond de commissie uit de heren: K.W. van Mourik, voorzitter; M.Lindeman; J.Minderhoud en C.A.Welling. Sindsdien kwam er geen wijziging in de samenstelling van de commis sie. De 1e officiële clubavond van het seizoen 1977-1978 werd gehouden op vrijdag 19 augustus 1977» De commissie had besloten de jaarlijkse visdag te houden in het Noord-Hollandse dorpje Schoorldam, op zondag 19 augustus 1977- Voor het eerst werd een zogenaamde inspraakavond gehouden met gevolg dat de organisatie betreffende de uitreiking van de prijzen, de mu ziek en nog wat andere zaken enigszins werd veranderd. De vertrektijd van de bus (gratis ter beschikking gesteld door Sony Electronic) was vastgesteld op 7-15 uur van het Tropen-Instituut. Het duurde niet zo lang of het restaurant "De Boerderij" in Schoorl dam was bereikt. Alvorens naar de waterkant te gaan werd eerst koffie en krentebrood genuttigd. Zoals gewoonlijk kreeg iedere deelnemer een gelijke hengel, snoer en aas. Op de visstek aangekomen zijnde bleek, dat midden op het land een tafel stond waarop van alles aanwezig was om te kunnen eten en drinken. De koeien en schapen stonden er maar raar van te kijken. Alle deelnemers met hun dames zaten »s avonds in het Ajax-restaurant aan het diner. Dansen bij de muziek van het trio Ed.RijzenbrijVan zelfsprekend was er weer zang van Tante Leen en als verrassing zong de heer Geelkerken een operettelied. Y/innaar van de viswedstrijd was de heer H.Hessels met 20 gevangen vissen.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1978 | | pagina 121