- 4 - Het comité van de "Bordjesclub" bestaande uit de werkende leden: J. de Boer Sr., W.F.C.Bruijnesteijn (penningmeester), G.Fischer, M.J.W.Middendorp en W.F.Volkers (voorzitter) zond aan de werkende leden, die 25 jaar of langer lid van de vereniging waren de ge bruikelijke circulaire waarin ze werden uitgenodigd donderdag 23 maart 1978 om 17-30 uur aanwezig te willen zijn in het restau rant van de Edenhal aan de Kruislaan/Middenweg, ter viering van het 78-jarig bestaan van de A.F.C. AJAX. In de circulaire werd medegedeeld dat wat de organisatie van de avond betrof -overeenkomstig veler wens- er uiteraard naar zou wor den gestreefd naar een lange, gezellige borreltafel. Daarin zou voldoende afwisseling worden gebracht, zowel door de uit de keuken van "Huize Swart/Haverkamp" komende culinaire zaken, als ook wat de muzikale omlijsting aanging door het trio "The Old Timers". Aangezien ik persoonlijk door ziekte niet aanwezig kon zijn, laat ik hieronder volgen hetgeen de heer M.J.W.Middendorp over de Reünie schreef in het clubnieuws. Het feest van de "Bordjesclub" was bijzonder geslaagd. Men weet niet hoe dat komt, maar de ene keer is er meer voldoening over zo'n Reü nie dan een ander maal. We dachten dat het gelegen is in het feit, dat we nu een goede oplossing gevonden hebben wat betreft de inde ling van een dergelijke avond: een lang durende "borreltafel" (nog steeds het hoogtepunt...) en daarna, zo tegen half tien, een sou peetje, waarbij dan tevens gelegenheid is voor het officiële ge deelte (toespraken, herdenkingen e.d.). Het aanwezige orkest droeg met zijn uitstekend optreden zeker ook het nodige bij tot de zeer gezellige sfeer, kortom het werd, zoals velen het betitelden: een moord-avond. Aangezien helaas een aantal "bordjesmannen" niet aanwezig kon zijn in verband met veel eerder gemaakte afspraken (o.a. vacantie) dan het tijdstip waarop de convocatie verscheen, is besloten voortaan op de Reünie reeds de datum voor de volgende bijeenkomst bekend te maken. De juiste datum voor de volgende Reünie is donderdag 22 maart 1979. Het voorstel om ééns per vijf jaar een Bordjesclubavond met dames te organiseren, zal door het comité worden bestudeerd. Mogen wij dan nog vermelden, dat de culinaire verzorging alsmede de bediening aan de borreltafel voortreffelijk waren. Hieronder volgt de gebruikelijke opgave van het aantal leden per ca tegorie: WERKENDE LEDEN. aantal op 1 juli 1977 overleden afgevoerd bedankt naar buitengewoon lid over van juniores A. over van onderst, leden aangenomen aantal op 1 juli 1978 10 7 3 270 20 (w.o. 11 ere-leden en 13 leden van verdienste). 4 6 250 10 260 (w.o. 10 ere-leden en 13 leden van verdienste). Van de 260 werkende leden zijn er 147 langer dan 25 jaar lid. Het oudste lid is de heer G.H.Ziegeler, aangenomen: 15 december 1910.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1978 | | pagina 11