- 57 - Op 5 juni 1978 waren de heren Lambregts en Van Wijk ter bestuurs vergadering aanwezig om advies te geven omtrent het plan om in 1980 een internationaal jeugdtournooi te organiseren, waarvoor een voor lopige begroting ad f. 139.000,- was ingediend. Gezien de huidige financiële situatie waren de heren van mening, dat de door het bestuur te geven garantie niet hoger mocht zijn dan f25000 Op die avond werd tevens gesproken over de problemen ontstaan bij de contractbesprekingen met de spelers Arnesen en Lerby. Bestuur dient binnen redelijke proporties te blijven wat de aanbie dingen aan hun betreft. Hoge handgelden, bijvoorbeeld f. 175*000,- netto, zijn uit de boze. Namens het bestuur hartelijk dank aan de leden voor hun werkzaamhe den en voor de prettige sfeer tijdens de gehouden besprekingen. TECHNISCHE ADVIES COMMISSIE. De commissie bestond op 1 juli 1977 uit de heren: G.Fischer, voorzitter; J.H.Potharst en H.A.Smit. Na het uitbrengen van hun verslag in de jaarvergadering van de le denraad van 25 augustus 1977 werden de heren door het bestuur, in overleg met de ledenraad, voor 1 jaar herbenoemd, zodat in de sa menstelling van de commissie geen wijziging kwam. Tijdens de bestuursvergadering van 11 oktober 1977 werd de heer Fischer op zijn verzoek inlichtingen verstrekt omtrent enige zaken. Zondagmorgen 20 november 1977 werd een bespreking gehouden, waarbij aanwezig waren het bestuur, de leden van de T.A.C. en de heer Yan Wijk van de financiële commissie. Onderwerp van de bespreking was de eventuele aankoop van spelers, omdat de technische leiding van mening was, een mening die werd ge deeld door het bestuur, dat de basis van de A-selectie te smal was geworden door het vertrek van Helling, Notten,Lübeke en Suurbier. Tijdens de bestuursvergaderingen van 6 en 13 december 1977» waarbij de heer Fischer aanwezig was, werd gesproken over de gang van zaken bij de poging om de speler Jordan van Leeds United aan te trekken. UltimoC'l 978 gaf de heer Fischer ongevraagd advies met betrekking tot het aantrekken van een trainer als opvolger van de heer Van Daal. Namens het bestuur woorden van dank aan de leden van de commissie voor de door hun verrichte werkzaamheden en voor de prettige ver standhouding tijdens de gevoerde besprekingen. SC0UTINGS-C0MMISSIE. Gewoontegetrouw zal door mij in dit verslag niet de namen worden ver meld van de leden van deze commissie. De voorzitter van de commissie, de heer Boering, had de heren voor een 1e bijeenkomst uitgenodigd op donderdagavond 6 oktober 1977* De volgende bijeenkomsten vonden plaats op: 14 november en 15 de cember 1977» 9 februari en 20 april 1978. Op uitnodiging van de heer Boering was ondergetekende aanwezig op

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1978 | | pagina 117