- 56 - of platenbonnen enz. Mocht daarbij iemand vergeten zijn, dan is dat bijzonder jammer, doch dan werd hij niet aan ons doorgegeven. Tot zover het artikel van de heer Van Zoest. Omtrent de activiteiten van de commissie voor het "Fonds Hans Kok" en de Sint-Nicolaas-middag voor de pupillen heeft u hiervoor reeds iets kunnen lezen. Mijne Heren, namens het bestuur bijzonder hartelijk dank voor al het geen uw commissie in het afgelopen verenigingsjaar voor de Ajax-jeugd heeft gedaan. FINANCIËLE COMMISSIE. De commissie bestond op 1 juli 1977 uit de heren: J.A.Bouwens, voorzitter^ A.Brandsteder en Drs. L.M. van Wijk. Aan de beurt van aftreden was de heer Bouwens, die in de jaarverga dering van de ledenraad van 25 augustus 1977» bij enkele kandidaat stelling, voor 5 jaren werd herkozen. De heer Brandsteder, die in de vergadering van de ledenraad van 3 februari 1977 i*1 he commissie was gekozen tot opvolger van de heer Fischer, werd in de jaarvergadering van de ledenraad van 25 au gustus 1977 gekozen tot penningmeester, zodat hij slechts ruim een half jaar deel uitmaakte van de commissie. In de vergadering van de ledenraad van 21 november 1977 werd de heer J.Lambregts gekozen tot opvolger van de heer Brandsteder. Aangezien laatstgenoemde opvolger was van de heer Fischer, die in 1979 aa*1 &e beurt vein aftreden zou zijn geweest, is derhalve nu de heer Lam- bregtsopvolger van de heer Brandsteder zijnde, in het jaar 1979 aan de beurt van aftreden. Dit jaar is aan de beurt van aftreden de heer L.M. van Wijk, die zich herkiesbaar heeft gesteld. Dinsdagavond 9 augustus 1977 werd het door het Accountantskantoor Dijker Doornbos opgestelde financiële rapport over het boekjaar 1976-1977 besproken. Van de financiële commissie was alleen de heer Brandsteder aanwezig, omdat de heren Bouwens en Van Wijk met vacantie in het buitenland vertoefden. Het Accountantskantoor was vertegenwoordigd door de heren Wiersma en Van Utteren en het bestuur door de heren Van Praag, Timman en Westrik. Zondagmorgen 20 november 1977 had een bespreking plaats met het be stuur en de technische advies commissie betreffende de eventuele aan koop van spelers, in verband met de te smal geworden basis van de A- selectie, door het vertrek van de spelers Helling, Notten, Lübeke en Suurbier. -u Tengevolge van het bestaan van 1 vacature en door ziekte van de heer Bouwens was van de financiële commissie alleen de heer Van v7ijk aan wezig. Tijdens de bestuursvergadering van 13 december 1977 had nog een be spreking plaats, waarbij aanwezig waren de heren Van Praag, Westrik, Brandsteder, Boering, Bouwens, Van Wijk en Sebus. Onderwerp van de bespreking was de te volgen lijn bij de besprekingen met de Gemeente.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1978 | | pagina 115