- 3 - L.E.van Mourits, Drs.A.Oosthoek, W.T.van Ophuizen, P.A.Stam, F.de Vries en J.A.Wieden- brugge Het leek mij zinvol om hieraan nog toe te voegen de namen van: J.H.ten Have, (oud 1e elftal speler), Mevrouw R.Vunderink-van Gel deren, (echtgenote van ons ere-lid, de heer R.P.J.Vunderink) en Mevrouw S.Lenst^-Zielstra (Moeder Lens). Dat zij mogen rusten in vrede. In de loop van het kalenderjaar 1977 zal het voor onderstaande wer kende leden 25, 40, 50 of 60 jaar geleden zijn, dat zij lid werden van Ajax. 25 jaar lid s C.Harms, W.W.Heisterkamp en J.Swart. 40 jaar lid J.W.van Eenennaam, M.Griebling, J.Jansen, H.A.Smit, B.D. de Sterke, E.Stroomberg en J.K.Veffer. 50 jaar lid A.v.d.Berg en M.J.W.Middendorp. 60 jaar lid A.A.Bogaard, W.F.C.Bruijnesteijn, D.van Gelderen, G.J.Moes, P.Vunderink en M.Wijting. Het bestuur zal traditiegetrou?/ vorenstaande leden met hun dames op een zaterdagmorgen in het najaar uitnodigen om tijdens een gezellige bijeenkomst in de bestuurskamer hun onderscheiding in ontvangst te willen komen nemen. Het comité "Bordjesclub" bestaande uit de leden J.de Boer Sr., W.F.C.Bruijnesteijn (penningmeester), G.Fischer, M.J.W.Middendorp en W.F.Volkers (voorzitter) zond in begin maart 1977 aan alle wer kende leden, die 25 jaar of langer lid van de vereniging waren, een circulaire met verzoek om donderdag 17 maart 1977 aanwezig te willen zijn in het restaurant van de Edenhal aan de Kruislaan/Radioweg, ter viering van het 77-jarig bestaan van Ajax. In de circulaire werd medegedeeld dat de bijeenkomst een ander karak ter zou dragen dan in voorgaande bijeenkomsten. In verband hiermede was besloten "het diner" van het programma af te voeren, maar de oer gezellige sfeer rond de borreltafel uit te breiden met een uitstekend zogenaamd "koud buffet". Het is opmerkelijk dat op een dergelijke avond steeds maar ongeveer de helft van de meer dan 25 jaar lid zijnde leden komen, ondanks dat in de circulaire was vermeld dat vervoersmoeilijkheden konden worden opgelost door een telefoontje aan een der commissieleden. Voorzitter Volkers hield een openings- en een slotwoord, waarin ieder een verwelkomd werd en de heren Swart en Haverkamp met hun staf wer den bedankt voor de goede zorgen. Er waren ook nog enige andere spre kers, solo-zang van de leden Belmer en Volkers. Jan Ditmeijer (tenor), oud 1e elftal speler omstreeks 1952, liet de aanwezigen genieten van een prachtig gezongen aria. Het is mij niet bekend of de andere opzet van de avond door het merendeel van de bezoekers als geslaagd werd be schouwd, maar er heerste een gezellige sfeer. Aan de comité-leden een woord van dank, dat zij ieder jaar omstreeks de oprichtingsdatum van Ajax, 18 maart, een dergelijke avond organiseren. Ook een woord van dank voor de muzikale omlijsting, die "con-amore" werd verzorgd door Harry de Groot. Hieronder volgt de gebruikelijke opgave van het aantal leden per ca tegorie:

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1977 | | pagina 9