- 41 - waaronder 4 bestuursleden. Vele Ajacieden hadden weer gezorgd voor een schat van prijzen voor de gelukkigen hij het kienen en in de tombola. De leiding bij het kienen was in handen van de heren Been en Van Mourik. De commissaris van het amateurvoetbal, de heer Kraan, hield de ope nings- en de slotrede. Gesproken kan worden van een zeer geslaagde avond Tot slot vermeld ik dat het seizoen 1976-1977 voor Wim Schoevaart het 25ste seizoen was, dat hij deel uitmaakte van de Amateur-senio- res-commissie, waarvan hij in het seizoen 1964-1965 tot secretaris werd benoemd. Het bestuur zal de heer Schoevaart op de komende ver gadering van de ledenraad een herinneringscadeau aan dit jubileum aanbieden. JEUGDVOETBAL Doordat de heer J.C. van Dijk bedankte voor zijn functie en de heer A.G.H. van Genderen de taak overnam van de heer B.Tak, te weten de ontvangst van scheidsrechters enz. op het complex Voorland, werd door het bestuur in zijn vergadering van 29 juli 1976 de jeugdcom missie voor het seizoen 1976-1977 als volgt samengestelds A.R.Been; A.Boerkoel; H.Bijvank Jr. C.A. van Eijden; J.A. van Eijden; W.v.d.Geest; C.Harms J.H.Helman G.M.Holsheimer P.H.Petersen; C.A.v.d.Wal en J.Neefjes, secretaris. Door de commissie werd de volgende taakverdeling gemaakts Voor de zondagen Voor de zaterdagen juniores A 1 - A.Boerkoel juniores A 2 - C.A.v.d.Wal juniores B 1 - R.Been; juniores B 2 - P.H.Petersen; juniores B 3 - J.H.Helman; juniores B 4 - J.A.van Eijden; juniores C 1 - G.M.Holsheimer; juniores C 2 - H.Bijvank Jr.; juniores C 3 - C.Harms; juniores C 4 - W.v.d.Geest. pupillen A 1 - C.Harms; pupillen A 2 - W.v.d.Geest pupillen A 3 - J.A.v.d.Eijden; pupillen B 1 - H.Bijvank Jr. pupillen B 2 - J.H.Helman. De administratie van de pupillenafdeling was in handen van de heer H.Bijvank Jr.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1977 | | pagina 85