- 25 - Potharst, Van Praag en Van Wijk, alvorens de ledenraad besluit de coördinatie-commissie op te heffen. Van de Rondvraag wordt gebruik gemaakt door de leden Van Deijck (re geling met O.S.), Pil (bewaking kassiers, niet nakomen van een aan Krol gedane toezegging), Fischer (Van Dord en Krol Sr.), Van Praag zegt dat artikelen in de krant vaak geklets in de ruimte is. Van der Wal spreekt zijn ontevredenheid uit over de gevolgde proce dure om tot vermindering van het aantal jeugdelftallen te komen. Dit onderwerp geeft aanleiding tot een uitvoerige gedachtenwisse- ling, waaraan wordt deelgenomen door de leden Van Praag, Potharst, Bouwens, Smit, Kraan, Timman, Boering en vanzelfsprekend Van der Wal. Schoevaart (bespreking met Wethouder Verheij, ongedaan maken van een in Split opgelegde boete, kader tekort door opheffing van 2 jeugd elf tallen), Middendorp en Lambregts structuurcommissie In zijn slotwoord deelt voorzitter Van Praag eerst mede, dat één van onze oudere leden, tevens oud-speler van ons 1e elftal, Erwin van Wijngaarden, plotseling is overleden. Hij vraagt enige ogenblikken stilte ter herdenking. De heer Been, die net ter vergadering is gekomen, vraagt en ver krijgt inlichtingen omtrent het laten behandelen van spelers van de selectie-elftallen door de fysiotherapeut, de heer Wolff. Voorzitter Van Praag vervolgt zijn slotwoord met het bedanken van de leden voor hun aanwezigheid en met de wens uit te spreken, dat hij hoopt dat we a.s. zondag kampioen worden. Hij vraagt of er bezwaar is dat de jaarvergadering van de ledenraad wordt gehouden op donder dag 25 augustus 1977Geen der aanwezigen heeft hiertegen bezwaar. Met een hamerslag sluit voorzitter Van Praag om ruim 10.00 uur de vergadering en wenst iedereen wel thuis. Buitengewone Vergadering, gehouden op 1 juni 1977. Om goed acht uur heet voorzitter Van Praag de aanwezigen van harte welkom, onder dankzegging dat de leden in zo'n grote mate gehoor hebben gegeven aan de op korte termijn gedane telegrafische bijeen roeping. Op het ogenblik zijn 21 leden aanwezig, (noot secr. tij dens de openingstoespraak kwamen nog ter vergadering de leden Smit en Van der Zwaag, waardoor het aantal aanwezige leden 23 werd) Hij deelt mede, dat de leden Bouwens, Brandsteder, Van Deijck en Van Eijden vanavond niet aanwezig konden zijn. Een speciaal woord van welkom richt hij tot de ere-leden Bruijnesteyn, Geudeker, De Jongh, Volkers en Vunderink (de heer De Boer Sr. ver toeft in het buitenland) en zijn mede bestuursleden de heren Boering en Kraan. De reden van debijeenroeping zal hij uiteenzetten bij punt 3 van de agenda. Hij herinnert aan het overlijden van een van onze oudste le den, oud-bestuurslid en lid van verdienste de heer Tj. de Munnik in de leeftijd van 93 jaar. Hij verzoekt enige openblikken stilte ter herdenking. Na de aanwezigen nogmaal te hebben bedankt voor hun komst, verklaart hij de vergadering voor geopend. Voorzitter Van Praag deelt mede, dat de notulen van de vergadering van 28 april 1977 wel zijn gemaakt, maar nog niet op stencil zijn gebracht. Hij vraagt of de leden willen, dat de secretaris de notu len voorleest of dat ze liever willen dat de notulen hun nog thuis worden gestuurd gelijktijdig met de notulen van deze vergadering.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1977 | | pagina 49