- 20 - worden genomen. In deze vergadering wil hij de heer Potharst persoonlijk dankzeggen voor de voortreffelijke wijze waarop deze de vergadering van 18 no vember 1976 heeft geleid. Hij bedankt voor het bloemstuk dat hij na deze vergadering van de ledenraad heeft ontvangen en tevens voor de tijdens zijn ziekte betoonde belangstelling. Hij is blij weer in de vergadering van de ledenraad aanwezig te kunnen zijn en dat hij hoopt op een prettige vergadering. Hiermede verklaart hij de vergadering voor geopend. De secretaris deelt mede, dat de ingekomen stukken alle betrekking hadden op bericht van verhindering. Op de notulen van de vergadering van 18 november 1976 heeft niemand op- of aanmerkingen, zodat deze ongewijzigd door voorzitter Van Praag v/orden vastgesteld, onder dankzegging aan de secretaris voor de sa menstelling. Voor de vacature in de Financiële commissie werd alleen de heer A.Brandsteder kandidaat gesteld, zodat deze bij enkele kandidaat stelling met algemene stemmen wordt benoemd tot lid van de Finan ciële commissie. Voorzitter Van Praag feliciteert hem met zijn benoeming en zegt dat hij hoopt op een zelfde prettige samenwerking als met de heer Fischer. Deze bedankt hij voor zijn werkzaamheden als lid van de Fi nanciële commissie en voor de prettige samenwerking. Hij wenst hem veel succes in zijn functie van voorzitter van de Technische advies commissie Het volgende agendapunt betreft wijziging van de artikelen 4 en 5 van het huishoudelijk reglement. Nadat voorzitter Van Praag zowel de oude als de nieuwe tekst heeft voorgelezen en de heer Pil heeft gezegd dat hij bezwaar heeft tegen de tekst van artikel 4» lid. 5» letter b, wordt het voorstel van de Reglementscommissie aangenomen, nadat de voorgestelde tekst van ar tikel 4» lid 5» letter b, gelijkluidend is gemaakt aan de tekst voorkomende in het huishoudelijk reglement van de K.N.V.B. De tekst werd daardoors b. zij, die tot het lidmaatschap zijn toegelaten en zich op eniger lei wijze beroepsmatig met voetbal bezighouden. Bij de behandeling van het agendapunt Bestuursmededelingen deelt voorzitter Van Praag mede, dat hij eigenlijk niets te melden heeft, want dat hij niet behoeft te vertellen dat het 1e elftal op het ogenblik op de 1e plaats staat. Hij geeft daarom het woord aan pen ningmeester Timman, die mededeelt dat het bestuur een opiniepeiling wil houden over de contributies voor het seizoen 1977-1978. Het bestuur stelt voor alleen de contributie van de jeugdleden te verhogen, waartegen de ledenraad geen bezwaar heeft. De heer Timman zegt dat hij hoopt -dat nu bij de gehouden opiniepei ling niemand bezwaar heeft tegen de door het bestuur voorgestelde verhoging- dat de ledenraad het bestuur niet in zijn hemd laat staan, als het voorstel tot contributieverhoging wordt behandeld in de eerstvolgende vergadering van de ledenraad. Voorzitter Van Praag zegt na heropening van de vergadering, na een korte pauze, dat hij bij de bestuursmededelingen had kunnen vermel den, dat het bestuur bijzonder verheugd is, dat uit ons elftal 5 spe lers zijn gekozen in de selectie voor het Nederlands elftal, te weten

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1977 | | pagina 43