18 - hen zich nog eens te beraden over een juiste redactie van de artike len 4 en 5. (Applaus). Alvorens aan de behandeling van punt 6 van de agenda te beginnen zal voorzitter Potharst -op verzoek van voorzitter Van Praag- eerst een gedeelte willen voorlezen uit de notulen van de bestuursvergadering van 21 september 1976. Tijdens deze vergadering hebben de heren Fischer, Smit en hijzelf een bespreking gehad met het bestuur over de taak van de Technische advies-commissie. Dat gedeelte luidt als volgt: Het bestuur besluit de heren Potharst en Smit te benoemen tot tij- delijke leden van de Technische advies-commissie, tot 18 november a.s. Voorzitter Van Praag wil tot besluit nog even nadrukkelijk stellen, dat de leden van de commissie geen begeleidende taak heb- ben ten aanzien van de spelers en aan Ivic geen ongevraagd advies mogen geven." Door de leden worden de volgende heren kandidaat gesteld voor een functie in de Technische advies-commissie: A.Boerkoel, G.Fischer, J.H.Potharst en H.A.Smit. De heer Fischer merkt op, dat hij volgens het zo even aangenomen reglementsartikel als lid van de Financiële commissie geen lid mag zijn van de Technische advies-commissie. Wanneer hij straks door het bestuur in de Technische advies-commissie wordt benoemd, dan zal hij deze benoeming aanvaarden, mits de voorzitter van de Financiële com missie geen bezwaar heeft tegen zijn tussentijds aftreden in deze commissie Voorzitter Potharst schorst de vergadering om de aanwezige bestuurs leden gelegenheid te geven om 3 leden in de Technische advies-com missie te benoemen uit de door de ledenraad gestelde 4 kandidaten. Na terugkomst van de bestuursleden heropent voorzitter Potharst de vergadering. Vice-voorzitter Boering deelt mede, dat door het bestuur de heren G.Fischer, J.H.Potharst en H.A.Smit zijn benoemd tot lid van de Technische advies-commissie. Het bestuur plaatst hierbij wel de kanttekening dat het betreurt dat de heer Fischer daardoor uit de Financiële commissie moet treden. Het bestuur zal zorgdragen, dat kandidaatstelling voor 1 lid van de Financiële commissie op korte termijn zal plaatsvinden, zodat verkiezing hiervan in de eerstvol gende vergadering van de ledenraad kan geschieden. Voor de bestuursmededelingen geeft voorzitter Potharst het woord aan penningmeester Timman. Deze leest de Balans per 30 september 1976 en de Rekening van baten en lasten over de periode 1 juli - 1 oktober 1976 voor en verstrekt daarbij de nodige toelichting. Hij is van me ning, dat -gezien de verbeterde resultaten van het 1e elftal- het tweede kwartaal een beter aanzien zal geven. Aan de Rondvraag wordt deelgenomen door de heren Lambregts (vriend schappelijke wedstrijden in het buitenland), Pil (aantrekken van nieuwe spelers). Over dit onderwerp volgt een vrij uitvoerige ge dacht enwisseling waaraan wordt deelgenomen door de heren Boering, Smit, Potharst, Timman, Neefjes, Westrik, Boerkoel, Schoevaart en Van Dijk. De heer Kraan vraagt de ledenraad begrip te hebben voor zijn besluit om te bedanken als lid van het bestuur. In het verleden heeft hij

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1977 | | pagina 39