- 12 - De notulen van de vergadering van 10 mei 1976 worden zonder op- of aanmerkingen ongewijzigd door voorzitter Van Praag vastgesteld, on der dankzegging aan de secretaris voor de samenstelling. Voorzitter Van Praag zegt dat alle aanwezigen het lijvige jaarver slag van de secretaris thuis hebben ontvangen. Hij vraagt of iemand daarover nog iets heeft op te merken. De heer Schoevaart wijst op een typefout in de naam van Van Reenen. De heer De Boer Jr. vraagt wie de 2 buitengewone leden zijn. Voorzitter Van Praag antwoordt dat dit de heren Van Mourik en Van Stoffelen zijn en feliciteert hierna de secretaris met zijn prach tige jaarverslag en zegt dat zijns inziens een welverdiend applaus zeer zeker op zijn plaats is, waaraan de ledenraad gehoor geeft. Voorzitter Van Praag vraagt vervolgens grote aandacht voor de pen ningmeester, die zijn financieel verslag zal voorlezen. Alvorens daarmede een aanvang te maken, wordt aan de aanwezigen een foto-kopie ter inzage verstrekt van de Balans per 30 juni 1976 en van de Rekening van baten en lasten over het boekjaar 1975-1976. Na voorlezing van het verslag door de heer Timman laat de ledenraad door applaus zijn waardering daarover blijken. De door de leden Van Dijk, Volkers, Neefjes, Pil en Van der Zwaag gestelde vragen worden door penningmeester Timman en de heer Bouwens, voorzitter van de Financiële Commissie, tot tevredenheid beantwoord. Voorzitter Van Praag zegt zeker te weten, dat hij namens alle aan wezigen spreekt, als hij de heer Timman bedankt voor het gevoerde financiële beleid en voor zijn mooi, goed en duidelijk jaarverslag. (Applaus) De voorzitter van de Financiële Commissie, de heer Bouwens, leest het rapport voor van de Financiële commissie over het boekjaar 1975- 1976. Voorzitter Van Praag vraagt of de ledenraad instemt met het daarin door de Financiële Commissie gegeven advies om de penningmeester en de overige leden van het bestuur décharge te verlenen voor het ge voerde financiële beleid, hetgeen de ledenraad doet met algemene stemmen. Voorzitter Van Praag bedankt de leden van de Financiële Commissie voor hun werkzaamheden en voor de prettige samenwerking. De penningmeester leest de begroting voor, nadat hij aan de aanwe zigen een foto-kopie daarvan ter inzage heeft verstrekt. De na voorlezing door de leden Pil, Neefjes, Schoevaart en Van der Zwaag gestelde vragen worden door de heer Timman tot volle tevredenheid beantwoord. Voorzitter Van Praag bedankt de penningmeester voor zijn begroting en voor de beantwoording van de gestelde vragen. (Applaus). Het voorstel van het bestuur om de heer Mr.N.J.Gianotten als werkend lid aan te nemen wordt door de ledenraad na een korte discussie met algemene stemmen aangenomen» Hierna volgt een bespreking over het door de leden Fischer, Potharst en Smit ingediende voorstel om over te gaan tot benoeming van een Technische Advies-Commissie. Na discussie werd besloten dat het be stuur na overleg met de ledenraad de Technische Advies-Commissie benoemt. Op de eerstvolgende vergadering van de ledenraad zal dit onderwerp wederom aan de orde komen, nadat het bestuur voordien het voorstel met de indieners daarvan nog zal bespreken. Alvorens over te gaan tot behandeling van punt 8 van de agenda, wil

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1977 | | pagina 27