- 11 - In het afgelopen verenigingsjaar kwam de ledenraad 5 keer in verga dering bijeen, zodat werd voldaan aan de reglementaire bepaling. De vergaderingen werden gehouden op: 2 september 1976 jaarlijkse algemene vergadering; 18 november 1976 gewone vergadering; 5 februari 1977 gewone vergadering; 28 april 1977 gewone vergadering en op 1 juni 1977 J buitengewone vergadering. Zoals gebruikelijk volgen hieronder beknopte verslagen van de gehou den vergaderingen. Jaarlijkse Algemene Vergadering, gehouden op 2 september 1976. Voorzitter Van Praag heet omstreeks kwart over acht de aanwezigen bijzonder hartelijk welkom. Hij wil eerst enige zakelijke mededelin gen doen. Het bestuurslid Kraan kan niet aanwezig zijn door vacantie in het buitenland. Hierna heet hij extra welkom de ere-leden De Boer Sr., De Jongh, Volkers en Vunderink. Hij heeft vernomen dat de heer De Jongh 2 dagen van zijn vacantie heeft opgeofferd om deze vergade ring te kunnen bijwonen, hetgeen zeer op prijs wordt gesteld. Hij gelooft dat we een bijzonder moeilijk seizoen tegemoet gaan, maar dat het bestuur tot op heden van mening is, dat het aanstellen van de heer Ivic een gelukkige greep is geweest. Hij is een geweldig arbeidzame man. Nog niet kan worden gezegd, dat ons team een goed geheel vormt, maar door de trainers en de spelers wordt hard gewerkt om het zover te brengen. Hij deelt mede, dat de volgende leden verhinderd waren om vanavond aanwezig te zijn. Het zijn de heren Klok (werkzaamheden), Lambregts (is in Denemarken), Potharst (ziek) en Smit (vacantie in het buiten land) Als aardigheidje wil hij even zeggen, dat hem is medegedeeld, dat het bestuur het vanavond niet gemakkelijk zou hebben gehad indien van P.S.V. was verloren. Hij verwelkomt nog collega-bestuurslid Boering, alvorens de volgende namen voor te lezen van de leden, die ons door de dood ontvielen. Werkende leden L.Aarsen, Mr.Dr.E.W.Catz, A.J. ten Herkei, H.Hordijk, M.J.Koolhaas, J.J.P.Sweering en S.Tump. Ondersteunende leden W.Cornelis, I.Couzijn, J.Fuyn, J.v.d.Glas, F.Grijzenhout, A.L.Jacobsen, MevrA.Kemmer- Coops (=Mevr.BIomvlietP.F.A.Marcelis, H.Nijhuis, A.Plotske, H.H.Richter, C.Schuu ring, H.Spraakman, W.H.Steenhuis, W.Waayer Sr., W.v.d.Zee en D.Zuiderhoek. Aan deze namen wil hij nog toevoegen de naam van Mevr.Koolhaas, de echtgenote van wijlen onze ere-voorzitter Marius Koolhaas, die kort geleden is overleden. Hij verzoekt de aanwezigen zich van hun stoe len te willen verheffen om met enige ogenblikken stilte vorenge noemde leden te herdenken. Hierna verklaart voorzitter Van Praag de vergadering voor geopend. Als ingekomen stuk was alleen een brief ontvangen van de heer Smit, die mededeelde dat hij door vacantie niet aanwezig kon zijn en de wens uitsprak dat het een goede en nuttige vergadering zou worden.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1977 | | pagina 25