Door de voorzitter van de K.N.V.B. afdeling Amsterdam, de heer Jaspers, werd een gouden ere-medaille aangeboden als dank voor al hetgeen door de betaald voetbal bedrijvende vereniging Ajax nog wordt gedaan voor het amateurvoetbal in Amsterdam. Namens het Ministerie van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk werd gesproken door Dr.J.Verhoeve. Deze sprekers en ook alle andere werden na hun toespraak direct door voorzitter Van Praag beantwoord. De goed geslaagde avond werd beslo ten door een zeer pittige toespraak van voorzitter Van Praag. In de bestuursvergadering van 14 juni 1977 kwam de heer Perron vra gen of hij ontheffing kon krijgen van zijn pachtcontractdat nog loopt tot 1 juli 1978. Alvorens het bestuur daarover een beslissing kan nemen zal eerst een gesprek nodig zijn met de directie van de Heineken Brouwerij. Ra een gesprek op 21 juni 1977 met de financiële commissie, waarvan door omstandigheden alleen de heer Brandsteder aanwezig kon zijn, be sloot het bestuur -gelet op de trage afhandeling van de ingediende schadeclaim wegens voetbalongeschiktheid van Jan Mulder- per 1 juli 1977 de lopende verzekering bij Lloyd's Verzekeringsmaatschappij tegen voetbalongeschiktheid van onze spelers niet te continueren. In de bestuursvergadering van 30 juni 1977 werd besloten: a. de Europacupwedstrijd Ajax-Lilleström in ons eigen stadion te spelen; b. met ingang van 1 juli 1977 de toegangsprijzen als volgt te verho- LEDENRAAD. In verband met het bepaalde in artikel 42, lid b, van het huishoude lijk reglement volgt hieronder het daarin bedoelde verslag betref fende de werkzaamheid van de ledenraad in het afgelopen verenigings jaar. In artikel 22 van het huishoudelijk reglement is voorgeschreven, dat de voorzitter en de secretaris van de vereniging deze functie ook bekleden in de ledenraad. De samenstelling van de ledenraad per 1 juli 1976 was als volgt: Jvan Praag, J.H.Westrik en H.G.A.Timman, respectievelijk voorzitter, secretaris en penningmeester van de vereniging en de onderstaande 24 leden, gekozen in de Jaarlijkse Algemene Vergadering. gen staanplaatsen, Reijnolds-tribune, Ere-tribune, vakken A en D Ere-tribune, vakken B en C f. 6,was f. 5, f. 15,-- was f. 12,50; f. 15,was f. 12,50; f. 17»50 was f. 15, A.R.Been, J.de Boer Jr. A.Boerkoel J.A.Bouwens, A.Brandsteder W.F.C.Bruijnesteijn, P.van Deijck Sr. A.W.van Dijk, A.J.van Eijden, G.Fischer, J.Hordijk, C.C.Kamlag, N.Klok Jr., Ir.J.Lambregts, G.Leentvaar M.J.W.Middendorp J.Neefjes Jr., H.J.W.Pil J.H.Potharst, W.F.Schoevaart H.A.Smit Drs.L.M.van Wijk en HvdZwaag

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1977 | | pagina 21