- 6 - ERE - LEDEN (verv.); LEDER VAR VERDIENSTE (verv.): 25. G. de Jongh 26. F.Dukker Sr. 27. A. de Wit Sr. 25. ÏÏ.F.Schoevaart 26. G.Fischer 27. M.J.W.Middendorp 28. W.F.C.Bruijnesteijn 29. J.H.Westrik 50. J. van Praag 51A.Kraan 32. H.G.A.Timman 33» J.Hordijk overleden. BESTUUR. De samenstelling van het bestuur was op 1 juli 1976 als volgt; Commissaris Algemene Zaken D.J.Boering. Commissaris Amateur voetbal A.Kraan. Aftredend waren de secretaris, de heer J.H.Westrik en de commissa ris Algemene Zaken, de heer D.J.Boering, die zich beide herkiesbaar hadden gesteld. In de jaarvergadering van de ledenraad van 2 september 1976 werden beide heren bij enkele kandidaatstelling voor 3 jaren herkozen, zo dat in de samenstelling van het bestuur geen wijziging kwam. Dit jaar is aan de beurt van aftreden de penningmeester, de heer H.G.A.Timman, die zich niet herkiesbaar stelt. In de vergadering van de ledenraad van 3 februari 1977 deelde de heer Timman het volgende medes dat zijn werkzaamheden op kantoor waren toegenomen; dat zijn gezondheid geen 1005& was; dat je de tijd van weggaan zelf moet bepalen en dat hij zich, gelet op het vorenstaande, niet herkiesbaar zou stellen. Dit jaar is ook de commissaris amateur voetbal, de heer Kraan, aan de beurt van aftreden. Deze deelde in de vergadering van de ledenraad van 18 november 1976 mede, dat hij met ingang van 1 januari 1977 hij zijn werkgever een goede promotie kon maken, mits hij zou bedanken als bestuurslid van Ajax. Hoewel dit voor hem een zware beslissing was, had hij deze toch genomen, met als gevolg dat hij zich dus tot zijn spijt niet meer herkiesbaar kon stellen. Mede door dit vertrek werd de heer Kraan op 10 juni 1977 onderschei den met de Parool-ring voor zijn verdiensten tijdens zijn 15-jarige bestuursfunctie als commissaris amateur voetbal, op het gebied van het amateur voetbal - niet alleen betreffende onze vereniging, maar ook daarbuiten. Voorzitter Van Praag kon de laatste 3 maanden van het jaar 1976 zijn functie niet vervullen wegens een zware longontsteking. Vice- voorzitter, de heer Boering, bewees dat ook het voorzitterschap bij hem in goede handen was Dagelijks bestuur J. van Praag, voorzitter; J.H.Y/estrik, secretaris en H.G.A.Timman, penningmeester De heer Timman moest enige malen wegens ziekte verstek laten gaan bij staf- en/of bestuursvergaderingen.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1977 | | pagina 15