- 63 - Ongedekte schadeverzekering 25$ van f. 18.780.OOO,- zijnde f. 4.695.OOO,- verhoogd met f. 6.250,- als premier-risque hij braakschade. De bij Lloyd's verzekering Maatschappij lopende verzekering tegen eventuele voetbalongeschiktheid van contractspelers werd per 1 juli 1976 gecontinueerd. Overige verzekeringen; Pensioenverzekering voor de Administrateur; Persoonlijke ongevallen verzekering ten behoeve van de bestuursle den en de Administrateur; Berovingsverzekering brandkasten, alsmede het overbrengen van de gelden door de kassiers van de loketten naar de Administratie; Inbraakverzekering (premier-risque) van 25$ van f. 810.000,- zijnde; f. 202.500,-; W.A.-verzekering voor de tractor en maaimachine. CONTACT MET DE PERS. De heer D.Schalm Sr. bleef als verbindingsman optreden tussen het bestuur en de journalisten. Deze regeling loopt goed en namens het bestuur dank aan de heer Schalm voor zijn bereidwilligheid en de ma nier waarop hij deze taak heeft vervuld. SUPPORTERSVERENIGING Ik wil hier ook nog even gewag maken van onze Supportersclub "De Ajacied". De heren W.Bouwman en T. de Groot doen hun uiterste best om er voor te zorgen dat onze supporters zich bij de wedstrijden behoorlijk gedragen, maar uiteraard slagen zij er ook niet in om het vandalisme geheel te beteugelen. Tijdens de thuiswedstrijden staat een caravan van de supportersvereniging op ons complex, waar men allerlei Ajax-attributen kan kopen en zich opgeven als lid. Ook wordt door hun een gestencild krantje uitgegeven. Namens het bestuur worden ook deze heren bedankt voor hun activitei ten die ze voor Ajax ontplooien. SLOTBESCHOUWING. Geachte Clubgenoten, Hiermede ben ik aan het einde gekomen van het vastleggen van de we derwaardigheden van Ajax in het verenigingsjaar 1 juli 1976 tot en met 50 juni 1977 - In artikel 20, lid b. punt 4. van het huishoudelijk reglement staat voorgeschreven, dat de secretaris bij het einde van elk verenigings jaar een algemeen overzicht geeft van hetgeen is voorgevallen. Aan u ter beoordeling of in voldoende mate aan deze reglementaire be paling is voldaan. Bij voorbaat mijn excuus, indien vergeten mocht zijn één of andere gebeurtenis te boekstaven. Voor het geval dat ik vergeten mocht zijn één of meerdere personen dank te zeggen voor hetgeen zij in het afgelopen verenigingsjaar voor Ajax hebben gedaan, wil ik hun vanaf deze plaats alsnog namens het bestuur hartelijk dankzeggen voor de aan Ajax bewezen diensten.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1977 | | pagina 129