- 62 - De heer J. van Gorp werd de dato 16 september 1976 op staande voet ontslagen. Met ingang van 1 december 1976 werd de heer J.Wolff voor 2 jaar als fysiotherapeut bij ons in dienst genomen. In de periode 19 september 1976 - 1 december 1976 werkte hij reeds op free-lance basis voor zo ver hij zich vrij kon maken. In verband met zijn leeftijd werd de heer H.A.A. de Haan per 1 ja nuari 1977 ontslagen. Zijn werkzaamheden werden per 1 januari 1977 °P free-lance basis overgenomen door de heer H.Langenberg. Het medisch team stond wederom onder leiding van onze clubarts J.H.M. Rolink. Voor keuringen, foto's, behandeling van blessures kan altijd een beroep worden gedaan op het Sint-Lucas-Ziekenhuis de doktoren J.N.Keeman en H.W.Dicke. De samenwerking verloopt uit stekend. Professor Dr.J.M.Greep, Hoogleraar te Maastricht, wordt zonodig ge raadpleegd voor het geven van een advies. Het medisch team spande alle krachten in om geblesseerde spelers weer zo spoedig mogelijk fit te krijgen. Namens het bestuur zeggen we deze heren hartelijk dank voor hetgeen zij voor Ajax doen. RECLAME. Ook in het afgelopen verenigingsjaar werden alle zaken betreffende het maken van reclame op ons complex, wederom behandeld door voor zitter Van Praag. Uit het financieel verslag zult u wel vernemen hoeveel de opbrengst was van zijn activiteiten op dit punt. VERPACHTIKGEN. De heer Perron bleef de exploitant van het Ajax-Restaurant en de heer C.C.Kamlag bleef de exploitant van de kantine in het jeugdhome op het complex Voorland. De firma Oord en Belmer bleef de pachter van de verhuur van zitkus sentjes. Het contract met de Reclamestudio AKA (reclame via de geluidsinstal latie) onderging alleen wijziging ten aanzien van het financiële aspect. VERZEKERINGEN. Volgens opgave van de administratie kwam er in het afgelopen vereni gingsjaar geen wijziging in de lopende verzekeringen. Aan de hand van het taxatierapport, uitgebracht door het Makelaars kantoor J.Rappange de dato 27 augustus 1975» werd het verzekerde bedrag voor Brand- en Stormschade vastgesteld op f. 18.790*000,-, verdeeld als volgt: Gebouwen en opstallen Meubilair, inventaris en machines Inhoud prijzenkast Ongetaxeerd als premier-risque enz. Jeugdhome op het complex Voorland begrepen in gebouwen en opstallen f. 800.000,- f. 16.470.000," f. 810.000,- f. 1.000.000,- f. 500.000,-

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1977 | | pagina 127