- 61 - P.Hoefman en A.J. de Pauw. A.J. de Pauw ging per 1 oktober 1976 naar de Gem.Politie, H.A.Smol ders ging op 1 maart 1977 naar het Reisbureau Mondial en N.Dalmulder nam ontslag per 1 juli 1977* In de bestuursvergadering van 22 februari 1977 besloot het bestuur op voorstel van penningmeester Timman per 1 april 1977 i*1 dienst te nemen de heer N.M.Steur. In de bestuursvergadering van 19 april 1977 besloot het bestuur, op voorstel van penningmeester Timman, a. de heer P.Hoefman met ingang van 1 juni 1977 te benoemen tot kas sier; b. de heer G.M.Holsheimer met ingang van 1 juli 1977 aan te stellen als administrateur. Deze is geen onbekende in Ajax, want hij maakt reeds jarenlang deel uit van de Jeugdcommissie. Aan de heer Dalmulder werd door het bestuur op vrijdag 50 juni 1977 een gouden armbandhorloge met inscriptie aangeboden voor de nauwge zetheid waarmede hij gedurende 12-g- jaar de administratie onder lei ding van penningmeester Timman heeft gevoerd. Boor de ontslagname en vacantie baarde de bezetting van het kantoor zorg. Het was van onschatbare waarde dat het ere-lid de heer W.F.C. Bruijnesteijn en het lid van verdienste de heer F.C.Molema bereid werden gevonden -con amore- deze impasse op te lossen door meer uren aanwezig te zijn dan gewoonlijk. Namens het bestuur heel hartelijk dank dat zij hiertoe bereid waren. Bij het terreinpersoneel deed zich geen wijziging voor en bleef het dus bestaan uit de heren P.C.Bosman (voorman) en D.Hoefman. De ver zorging van onze velden geschiedt onder leiding -en met behulp van personeel- van de G.I.L.O. Concierge bleef de heer J.C.Nielsen, bijgestaan door zijn echtgenote. De vervanging overdag van de heer Nielsen, die nog werkzaam is bij de Koninklijke Marine, schept nog wel eens moeilijkheden. Het bestuur beraadt zich op welke wijze daarin verbetering is te brengen. TRAINERS, MEDISCHE STAF, FYSIOTHERAPEUT, MASSEUR en E.H.B.O. Bij de aanvang van het seizoen 1976-1977 waren bij ons in dienst: T.Ivic Trainer-coach. B.Haarms Assistent van de heer Ivic. J. van Daal Trainer van Jong-Ajax en de juniores A 1. H.Wijnands Trainer van de amateur-seniores-elftallen. D.W. de Groot Jeugdtrainer, bijgestaan door de spelers A.Bouma en R. den Hartog (C.I.O.S.-studenten) als stagiaires. J. van Gorp Fysiotherapeut. H.A.A. de Haan s Masseur bij Jong-Ajax. H.Langenberg Masseur voor de amateur—seniores en de jeugd op dinsdag- en donderdagavond. E.H.B.O. s De E.H.B.O.-hulp op al onze velden gaat via de E.H.B.O. - oproepcentrale o.l.v. Mevrouw Ris.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1977 | | pagina 125