- 60 - geven advies om de penningmeester en de overige leden van het be stuur décharge te verlenen voor het gevoerde financiële beleid, door de ledenraad met algemene stemmen werd opgevolgd. Hij bedankt de heer Fischer en deelt nog mede, dat de samenwerking tussen het bestuur en de Financiële commissie in het afgelopen jaar zeer goed was. Alvorens de rondvraag aan de orde te stellen wil voorzitter Van Praag eerst nog enige mededelingen doen. In de jaarvergadering van de ledenraad, gehouden op 2 september jl., werden de bestuursleden de heren Westrik en Boering voor 3 jaren her kozen. Be heer Fischer werd voor 3 jaren herkozen als lid van de Fi nanciële commissie. Be 3 leden van de Commissie van Redactie, te we ten de heren M.Middendorp, M.J.W.Middendorp en J. van Praag werden voor 1 jaar herkozen. Op voorstel van het bestuur werden de heren G.Fischer en M.J.W.Mid dendorp door de ledenraad met algemene stemmen benoemd tot lid van verdienste. (Applaus). 8. Rondvraag. Voor dit agendapunt melden zich de heren Jurgens (entree bij wed strijden van Jong-Ajax; bij een seizoenkaart een gratis gereserveer de plaats, diploma's afhalen bij de Administratie zonder betaling; financieel verslag ter inzage leggen voor belangstellenden; terug loop van werkende leden), Bieshaar (geen bezuiniging op kleine uit gaven), Koomen (eventuele benoeming van de heer Van Marle tot secr. penn.m. KNVB), Buskermolen Jr. (financieel verslag 1 uur voor de aanvang van de vergadering ter inzage leggen, vraag over concrete plannen t.a.v. de uitgaven; verlaging stemgerechtigde leeftijd), Schalm (beschuldiging jegens een lid van de ledenraad i.v.m. onzorg vuldige behandeling financiële bescheiden. Na afloop van de vergade ring tegenover het bestuur de aantijging ingetrokken), Vischschoon- maker (waarom wedstrijden in het Olympisch Stadion, nu we zelf over een lichtinstallatie beschikken, advertenties), Buskermolen Sr. (aankoopbeleid), Mevrouw H.Stend-Voogd (neerleggen zitkussentjes, re- serveringskaartBartelsman (vandalisme) en Been (kwestie Suurbier). Be gestelde vragen werden beantwoord door de heren Van Praag, Westrik en Timman. Hierop kwamen nog reacties van de heren Fischer (ter in zage leggen van financieel overzicht), Lambregts (idem en onzorgvul dige behandeling financiële bescheiden) en Smit (teruggang werkende leden) 9. Sluiting. In zijn slotwoord zegt voorzitter Van Praag dat het hem persoonlijk deugd heeft gedaan, dat enige jongere leden het woord hebben gevoerd. Het bestuur heeft van alle gemaakte opmerkingen goede nota genomen. Hij doet een beroep op alle leden om steun te verlenen aan het be stuur, trainers en spelers. Niet te kankeren, zonder veelal te weten hoe de zaak precies ligt. Geef de heer Ivic de tijd. Met een wel thuis sluit hij de vergadering. Applaus. PERSONEEL Tijdens het afgelopen verenigingsjaar kwamen in het administratieve personeel veel mutaties voor. Op 1 juli 1976 waren bij ons in dienst de heren; N.Balmulder, administrateur; H.A.Smoldersadjunct-administrateur;

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1977 | | pagina 123