- 57 - De heer Timman hield enige keren een bijeenkomst met de commissie en besprak iedere zondagochtend met de heer De Breet de gang van za ken. Geachte leden, namens het bestuur wordt u medegedeeld dat de heren er niet voor niets staan en volg daarom de door hun gegeven aanwij zingen op, zodat alles zo ordelijk mogelijk verloopt. Aan de leden van de commissie hartelijk dank voer de wijze waarop zij hun ondankbare taak vervullen. VERGADERINGEN In het afgelopen verenigingsjaar werd -behalve de 4 vergaderingen van de ledenraad, waarvan door mij in het hoofdstuk "Ledenraad" reeds uittreksels uit de notulen werden opgenomen- nog de Jaarlijk se Algemene Ledenvergadering gehouden. Hieronder volgt een beknopt verslag van deze vergadering. Jaarlijkse Algemene Ledenvergadering, gehouden op 13 september 1976. 1. Opening en huldiging van de kampioenselftallen. Voorzitter Van Praag heet omstreeks kwart over acht de aanwezige dame en heren van harte welkom. Bericht van verhindering werd ont vangen van de leden Bouwens, Dade en La Fleur. Hij zal zijn ope ningswoord kort houden, daarom zal hij niets zeggen over de stand in de competitie want dat lijkt hem meer voer voor psychologen en kanke raars Hij leest de namen voor van hen, die ons in het afgelopen verenigings jaar door de dood ontvielen, waarvan hij allereerst wil noemen onze ere-voorzitter Marius Koolhaas. De werkende leden; L.Aarsen, Mr.Dr.E.Y/.Catz, A. ten Herkei, H.Hordijk JJ.P.Sweering en S.Tump. Ondersteunende leden; W.Cornelis, I.Couzijn, J.Duyn, J.v.d.Glas, F.Grijzenhout, A.L.Jacobsen, Mevr.A.Kammer- Coops (=Mevr. Blomvliet), P.F.A.Marcelis F.Nijhuis, A.Plotske, H.H.Richter, G.Schuuring, H.Spraakman, W.H.Steenhuis, W.Waaijer Sr., W.v.d.Zee en D.Zuiderhoek. Hij verzoekt de aanwezigen zich van hun stoelen te verheffen om met enige ogenblikken stilte vorengenoemde leden te herdenken. Na de ge houden stilte verklaart hij de vergadering voor geopend. Hij wil thans overgaan tot de huldiging van de kampioenselftallen. Tot zijn spijt kan hij geen kampioen melden bij de seniores, maar des te meer bij de jeugd en wel de juniores A 1 en 2, de juniores B 1, 2 en 3 en de juniores C 1. Hij vraagt of de leiders van deze elftallen, respectievelijk de heren Neefjes, Yan der Wal, Boerkoel, Petersen, Helman en Holsheimer naar voren willen komen. Hij feliciteert de he ren nogmaals met het behaalde succes en overhandigt hun een exemplaar van aandenken aan het behaalde kampioenschap, met verzoek aan alle betrokken spelers een dergelijk aandenken te willen uitreiken. Hij wenst hun ook in het lopende seizoen veel succes en vraagt een harte lijk applaus voor deze leiders en hun jeugdelftallen, waaraan de ver gadering gehoor geeft. 2. Ingekomen stukken. De secretaris deelt mede, dat er geen ingekomen stukken zijn.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1977 | | pagina 117