- 56 - Tijdens het afgelopen verenigingsjaar was deze commissie een zoge naamde "slapende" commissie. De heren Neefjes en Schoevaart zijn namelijk ten nauwste betrokken bij het aannemen van respectievelijk jeugdleden en seniores. Het aannemen van nieuwe ondersteunende leden blijft bovendien be perkt tot vrienden en/of kennissen van werkende- of ondersteunende leden, zodat er geen aanleiding bestond om de commissie in werking te laten treden. CONTROLE-COMMISSIE In de samenstelling van deze commissie kwam,mede door het bedanken van onder meer enige leden vein "het eerste uur", te weten de heren: C.J.BieshaarC.Deegen, C. van Dekken en W.Meester en enige andere bedankjes waardoor er maar 15 van de voorgaande commissie overbleven, nogal wat wijziging. Voornamelijk door activiteiten van de heer De Breet gelukte het om de sterkte op 20 man te brengen. Dit zijn de heren: J. van Aggelen; B. de Jongs E.W.Bormann; H.Lauer; F.J.P. de Breet; J.Ledegang; W.Brouwers T.M.Merks G.Couton; W.H.Rossens J. van Dalens C.Snijder; G.Dermout; Ph.v.d.Stam; C.Geelkerken; J.H. de Sterke; G. van Hazendonk; H. van Teunenbroek en J.H.Jansen; W.Wassenaar De heren F.J.P. de Breet, Ph.v.d.Stam en C.Snijder werden benoemd tot respectievelijk voorzitter, secretaris en penningmeester Uit een publicatie van de heer De Breet in het Ajaxnieuws van augus tus /september 1976 ontleen ik het volgende: De taak die onze commissie op zich heeft genomen bestaat uit orde en rust te handhaven tijdens de thuiswedstrijden zowel op de Mid denweg als in het Olympisch Stadion en alles te laten verlopen zo als dat hoort bij Ajax. Iedereen kan hieraan meewerken. Volg daarom de aanwijzingen en adviezen op van de Contröle-Commis- sie-leden. Ook bij het parkeren van uw auto; laat duidelijk uw par- keerkaart en toegangsbewijs zien, want dit vereenvoudigt de door stroming. Zorg dat uw foto op uw diploma zit. Bij het betreden van de tribu nes zoveel mogelijk ieder zijn eigen kaartje tonen. Dat is beter te controleren voor de suppoosten en het werkt sneller. Op 12 november 1976 gingen de leden en voormalige leden met hun dames de in het afgelopen jaar gespaarde gelden opmaken. Voorzitter De Breet had het volgende programma samengestelds Eerst 2 uren bowlen in de Flevo-bowling aan de Zeeburgerdijk. De eer ste prijs ging naar Mevrouw Snijder, de tweede naar de heer Lauer en de poedelprijs was voor Mevrouw Geelkerken. De dames Meester, Deegen en Van Dekken kregen een bloemstukje in de kleuren van Ajax, welke geste zeer op prijs werd gesteld. Daarna was er nog een gezellig samenzijn om de onderlinge band (ook tussen de dames) uit te breiden en te versterken. Het was een zeer geslaagde avond.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1977 | | pagina 115