- 55 - ons Ajax-Nieuws siert. Daar zullen we het voorlopig mee gaan doen. 11 Maar de resterende ontwerpen hebben we in archief.... zodat we voor de eerstkomende jaren wel gedekt zijn. Noot secretaris: Met alle respect voor de redactionele hoedanighe den van de heer Middendorp en het vaardige tekentalent van de heer Henk Sprenger, is mijn persoonlijke mening, dat de oude frontpagina veel meer cachet had dan de nieuwe en dit niet alleen omdat de wer kelijkheid geweld is aangedaan door het intekenen van een niet be staande bomenpartij om ons stadion. Het clubnieuws van juni 1977 was ook weer een jubileumnummerdeze keer gewijd aan het behaalde Landskampioenschap, met de vermelding- dat het binnenwaarts was voorzien van beelden en geschriften aan gaande gebeurtenissen en belangstelling rondom het andermaal -voor de zeventiende keer- behaalde KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND aan de buitenzijde de talloze huldeblijken weergevend, welke in ver band met die nationale titel, over onze club nederdaalden. In het nummer was een brief opgenomen, ontvangen van de scheidende Burgemeester van Amsterdam, Dr.I.Samkalden. In verband met het neerleggen van hun functies door de bestuursle den de heren H.G.A.Timman en A.Kraan werd ook hieraan (met foto's) aandacht besteed. In het afgelopen verenigingsjaar werden in het clubnieuws interviews gepubliceerd, welke de heer M.Middendorp had met de heren: A.J. van Eijden, H.Langenberg, C.C.Kamlag, B.Haarms en E.Cramer. Wanneer zal zijn eerste interview met een vrouw in ons clubnieuws gepubliceerd worden? De layout en druk van het clubnieuws, alsmede de omslag van dit jaar verslag, zijn als vanouds verzorgd door Drukkerij "Grafica", waar voor namens het bestuur woorden van dank aan de heer W. van Steen bergen Jr. voor de zorg die hij hieraan altijd besteedt. De advertentie-exploitatie was wederom in handen van het bureau Sportreclame van de heer Gosewehr. Bij het samenstellen van dit jaarverslag waren de boekjes in de Ne derlandse en Engelse taal, verzorgd door de heer M.J.W.Middendorp, nog niet verschenen, zodat ik daarover niets kan melden. Tot slot van dit hoofdstuk namens het bestuur hartelijk dank aan de leden van de Redactie-commissie en hun vaste medewerkers voor de verzorging van ons mooie clubnieuws, dat de vergelijking met andere clubbladen moeiteloos kan doorstaan. ENQ.ÏÏE TE-COMMISSIE. Volgens artikel 33 van het huishoudelijk reglement moet deze commis sie bestaan uit voorzitter, secretaris en een lid. Als zodanig tre den onderscheidenlijk op: a. de secretaris van de vereniging; b. de secretaris van de commissie jeugdvoetbal; c. de secretaris van de commissie amateur-seniores-voetbal Gelet op het vorenstaande bestaat de commissie derhalve uit de heren J.H.Westrik, voorzitter; J.Neefjes, secretaris en W.P.Schoevaart, lid.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1977 | | pagina 113