- 53 - Algeheel kampioen werd de heer J.F.H. Asheek Brusse. De sluitingsavond werd gehouden op vrijdagavond 3 juni 1977» De commissie "Vrienden van Ajax", waarvan ook de heer Van Mourik deel uitmaakt, organiseerde zaterdagavond 12 februari 1977 voor de vierde maal een carnavalsavond. Het bestuurslid, de heer Kraan, die de avond bijwoonde, schreef in het Ajax-Nieuws onder meer; Twee orkesten, Prins Carnaval met gevolg, Imca Marina en natuur- lijk -zo langzamerhand vaste gasten- de Twee Pinten. Telkens is het weer beter, loopt alles vlotter, eigenlijk is deze avond bij Ajax niet meer weg te denken. Neem nu die 45 mensen die per bus uit Den Bosch kwamen. Hebben die in Brabant niet genoeg carnaval of is het wellicht zo, dat onze 11 avond in vergelijking met andere carnavalsevenementen er qua gezel- ligheid beter uitspringt Wat vier jaar geleden met een nerveuze start is begonnen, is nu tot iets groots uitgegroeid, vooral omdat ook ditmaal de zaal weer enorm was versierd. De commissie had alleen daarin al zo'n twaalf uur per man inzitten. Vrienden van Ajax, het was weer geweldig. De voldoening iets gewel- digs te hebben volbracht, zal zeker nog lang bij allen nawerken. Dank voor jullie werk en dit niet alleen van mij, maar gelijk het applaus op die avond, ook namens vele anderen. Alaaf, en op naar de vijfde avond. TERREIN- EN ONDERHOUDSCOMMISSIE. De commissie bestaat uit de heren: W.P.Deegen; Cvan Dekken J.D.Sebus en de heer H.G.A.Timman treedt als voorzitter op. In principe wordt in het begin van iedere maand een bijeenkomst ge houden; het besprokene wordt in notulen vastgelegd. De commissie was ook in het afgelopen verenigingsjaar weer druk be zet, onder meer met het jeugdhome op Voorland, de trainingszaal, de lichtmasten enz. Namens het bestuur woorden van dank aan de commissieleden voor hun inzet om ons Stadion in goede staat te houden. REDACTIE-COMMISSIE In de samenstelling van de commissie kwam in het afgelopen vereni gingsjaar geen wijziging, omdat de aftredende leden in de jaarverga dering van de ledenraad van 2 september 1976 met algemene stemmen voor 1 jaar werden herkozen. De commissie bleef derhalve bestaan uit de heren: M.Middendorp; M.J.W.Middendorp en J. van Praag. De laatstgenoemde werd in de commissie gekozen in verband met het bepaalde in artikel 3 van het huishoudelijk reglement. In het afgelopen verenigingsjaar verschenen de volgende 10 nummers van het Ajax-Nieuws:

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1977 | | pagina 109