- 51 - SCOUTINGS-COMMISSIE Ultimo augustus 1976 werden de leden van de scoutings-commissie er schriftelijk van in kennis gesteld dat de eerste bijeenkomst zou worden gehouden op donderdagavond 16 september 1976 om 20.50 uur in de bestuurskamer. Als voorzitter van de commissie treedt op het bestuurslid, de heer D.J.Boering. De scoutings-commissie kwam daarna nog in vergadering bijeen op 16 september en 21 oktober 1976 en op 28 februari, 28 maart en 2 mei 1977 - Het leek mij niet gewenst om de namen van de leden van deze commis sie aan de openbaarheid prijs te geven, maar namens het bestuur zijn mijns inziens woorden van dank en erkentelijkheid aan de heren die deze taak vervullen hier zeer zeker op zijn plaats, want een goede scouting is van enorm belang voor onze vereniging. TOTO- EN LOTTO-COMMISSIE Op 1 juli 1976 bestond deze commissie uit de heren; In de samenstelling van de commissie kwam tot op heden geen wijzi ging. De heren waren wederom iedere vrijdagavond in de bestuurska mer aanwezig om de formulieren in ontvangst te nemen en daarna de benodigde administratieve handelingen te verrichten, alvorens de he ren de formulieren konden gaan bezorgen bij de K.N.V.B. afdeling Amsterdam in de Emmalaan. Welk bedrag door de activiteiten van de heren in de kas van Ajax zijn gevloeid is mij op dit ogenblik nog niet bekend. Ik wil daar bovendien hier niet verder op ingaan, want dan zou ik op het ter rein komen van de penningmeester. Wel vanaf deze plaats namens het bestuur hartelijk dank voor de in spanning die de heren hebben betoond om de opbrengst voor Ajax zo hoog mogelijk te doen zijn. CLUBAVOND-COMMISSIE De commissie bestaat uit de heren; Door het bestuur was de secretaris de heer J.H.Westrik als gedele geerde van het bestuur aan de commissie toegevoegd. Deze deelde in de bestuursvergadering van 19 oktober 1976 mede, dat hij voor zijn functie in de Clubavondcommissie bedankte, wegens verschil van me ning met de leden van de commissie betreffende zijn taak. De 1e officiële clubavond werd gehouden op vrijdagavond 20 augustus G.J.Hulscher P.Kubin; P.C.Molema; J.Slauerhof en C.W.E. Timman. K.W. van Mourik, voorzitter M.Lindeman,i J.Minderhoud,leden. CA.Welling. 1976 Door de commissie was de jaarlijkse visdag vastgesteld op zondag 10 oktober 1976. Deze werd gehouden in het Noord-Hollandse dorpje Houwert

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1977 | | pagina 105