- 50 - voorstel tot wijziging van het huishoudelijk reglement aangenomen, waar onder meer een wijziging was opgenomen van artikel 24 en het opnemen van een nieuw artikel 32. Het leek mij gewenst om deze 2 artikelen hier volledig op te nemen. Artikel 24. Het aan- en verkopen van spelers geschiedt door het be stuur, na overleg wat de voetbaltechnische kunde be treft met de technische advies-commissie en met de financiële commissie wat de financiële consequenties betreft. Artikel 32. 1. Het bestuur benoemt jaarlijks, in overleg met de ledenraad, een technische advies-commissie, bestaan de uit 3 werkende leden. De commissie kiest uit haar midden een voorzitter. 2. De commissie kan aan het bestuur gevraagd of onge vraagd advies uitbrengen over voetbaltechnische aspecten en andere zaken het betaald voetbal be treffende 3. Leden van het bestuur en de financiële commissie mogen geen deel uitmaken van de commissie. 4. De commissie brengt op de jaarvergadering van de ledenraad verslag uit omtrent haar bevindingen en zonodig ook in de andere vergaderingen van de le denraad. Nadat door de ledenraad de heren A.Boerkoel, G.Fischer, J.H.Pot- harst en H.A.Smit kandidaat waren gesteld voor deze commissie, be sloot het bestuur de heren G.Fischer, J.H.Potharst en H.A.Smit te benoemen als de eerste leden van deze nieuwe commissie. De heer Fischer had vooraf medegedeeld, dat hij zijn functie van lid van de Financiële commissie ter beschikking zou stellen, in dien hij zou worden benoemd in de Technische advies-commissie. Dit was nodig, omdat in het nieuwe artikel 32» lid 3» is bepaald dat een lid van de Financiële commissie geen deel mag uitmaken van de Technische advies-commissie. Volledigheidshalve vermeld ik dat het bestuur in zijn vergadering van 21 september 1976 de heren Potharst en Smit reeds had benoemd tot tijdelijke leden van de Technische advies-commissie tot 18 no vember 1976. De commissie benoemde de heer Fischer tot voorzitter. In de stafvergadering van 11 januari 1977 werd door het bestuur de leden van de commissie voorgesteld aan de heer Ivic. Vervolgens werd aan de heer Ivic uiteengezet wat de taak van de leden van de commissie precies inhield. Op 22 maart, 19 april en 31 mei 1977 hield het bestuur besprekingen met de leden van de commissie. In verband met het bepaalde in artikel 32, lid 4» van het huishou delijk reglement is op de agenda van de komende jaarvergadering van de ledenraad, die zal worden gehouden op 25 augustus 1977» een punt opgenomen, luidende als volgt: Bespreking van het verslag van de Technische advies-commissie.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1977 | | pagina 103