- 49 - J.A.Bouwens, voorzitter; G.Fischer en Drs.L.M.van Wyk leüen* Aftredend was de heer G.Fischer, die in de jaarvergadering van de ledenraad van 2 september 1976, bij enkele kandidaatstelling, voor 3 jaren werd herkozen, zodat in de samenstelling van de commissie geen wijziging kwam. In de vergadering van de ledenraad van 18 november 1976 werd de heer Fischer gekozen in de Technische advies-commissie met als ge volg dat hij diende te bedanken als lid van de Financiële commissie. In de vergadering van de ledenraad van 3 februari 1977 werd de heer A.Brandsteder, bij enkele kandidaatstelling, in zijn plaats gekozen tot lid van de Financiële commissie. Dit jaar is aan de beurt van aftreden de heer J.A.Bouwens, die zich herkiesbaar heeft gesteld. Op 26 augustus 1976 had het bestuur een uitvoerige bespreking met de leden van de Financiële -commissie met betrekking tot het finan ciële rapport over het boekjaar 1975-1976, opgemaakt door het Ac countantskantoor Dijker en Doornbos te Amsterdam, waarvan 2 mede werkers de bespreking bijwoonden. Na afloop van de Jaarlijkse Algemene Ledenvergadering, gehouden op 13 september 1976, had het bestuur een bespreking met de heer Fischer over de eventuele transfers van de spelers Buljan en Otto. Het bestuur had op 16 november 1976 een bespreking met de leden van de Financiële commissie over de resultaten betreffende het 1e kwar taal van het boekjaar 1976—1977- De dato 3 mei 1977 had het bestuur een zeer uitvoerige bespreking met de leden van de Financiële commissie. Onderwerp van deze bespre king was de aan- en verkoop van spelers en welk bedrag door de fi nanciële commissie beschikbaar werd gesteld voor de aankoop van nieuwe spelers. Tijdens de bestuursvergadering van 21 juni 1977 had een bespreking plaats met de heer A.Brandsteder (de heren Bouwens en Van Wijk waren verhinderd) betreffende de verzekering van de contractspelers (tegen transferwaarde) tegen voetbalongeschiktheid. In verband met de hou ding van de Verzekeringsmaatschappij ten aanzien van de afkeurings procedure van Jan Mulder werd besloten deze verzekering per 1 juli 1977 niet te continueren. Penningmeester Timman informeerde de commissieleden in de loop van het jaar zonodig nog betreffende andere financiële aangelegenheden. De Financiële commissie adviseerde in haar rapport van 2 september 1976, voorgelezen in de jaarvergadering vein de ledenraad van 2 sep tember 1976, om aan de penningmeester en de overige leden van het bestuur décharge te verlenen voor het gevoerde financiële beleid. Het advies werd door de ledenraad met algemene stemmen opgevolgd. Namens het bestuur een woord van hartelijke dank aan de leden voor hun werkzaamheden en voor de prettige sfeer tijdens de gehouden be sprekingen. TECHNISCHE ADVIES COMMISSIE. In de vergadering van de ledenraad van 18 november 1976 werd een

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1977 | | pagina 101