- 47 - Keeman en Dicke. Dr. Greep was verhinderd. In een bespreking van het bestuur met clubarts Rolink op 30 mei 1976 werd besloten in het seizoen 1976-1977 de medische verzorging op de zelfde voet voort te zetten. Op 12 februari 1976 hield clubarts Rolink een lezing over maaltijden c.q. voeding en hygiëne in de sport en onze fysiotherapeut de heer Van Gorp over verwondingen enz. voor de selecties van de A., B. en C- junioren met hun ouders. De heren mochten zich verheugen over de grote belangstelling. Namens het bestuur woorden van dank aan beide heren. De heer Kraay vroeg op 6 augustus 1975 ontheffing van zijn contract omdat hij zich niet kon verenigen met de door het bestuur opgelegde beperkingen in zijn bevoegdheden. Het door hem gevraagde ontslag werd hem met ingang van 12 augustus 1975 op staande voet verleend. In verband met de publicatie van het jaarverslag in ons Clubnieuws lijkt het mij niet verstandig hier verder uit te wijden over dit ontslag, mede omdat het uitvoerig is besproken in de vergadering van de ledenraad van 4 september 1975 en he Algemene Ledenvergadering op 15 september 1975 - Na veel besprekingen bereikte het bestuur op zondag 17 augustus 1975 uiteindelijk overeenstemming met de heer M.J.H.MichelsDeze ambieer de de functie namelijk niet. Per 1 september 1975 zou hij bij ons in dienst treden als technisch-directeur ad interim. De arbeidsovereenkomst werd gesloten voor een periode van 22 maanden, maar Michels bedong het recht om de arbeidsovereenkomst tussentijds te beëindigen met een opzegtermijn van 1 maand. De heer Michels deelde begin april 1976 aan het bestuur mede, dat hij zijn werkzaamheden als technisch-directeur ad interim met ingang van 30 juni 1976 zou beëindigen. Ook over deze zaak zal ik in dit verslag niet verder uitwijden, daar hieromtrent uitvoerige gegevens zijn ver meld in de notulen van de vergadering van de ledenraad van 6 april 1976. Het bestuur slaagde erin om een arbeidsovereenkomst van 2 jaren te sluiten met de heer T.Ivic, voorheen trainer van Hadjuk te Split, waarmede hij vele successen behaalde. RECLAME. Ook in het afgelopen verenigingsjaar werden alle zaken, betreffende reclame op ons complex, wederom behandeld door voorzitter Van Praag. Uit het financiëel verslag van de penningmeester zult u kunnen verne men hoeveel geld in de kas van Ajax is gevloeid door de activiteiten op dit punt van onze voorzitter. VERPACHTINGEN. De heer Ferron bleef exploitant van het Ajax-Restaurant en per 1 sep tember 1975 werd de kantine in het Jeugdhome op Voorland verpacht aan de heer C.C.Kamlag. De firma Oord en Belmer bleef de pachter van de verhuur van de zit kussentjes en het contract met de Reclamestudio AKA (reclame via de geluidsinstallatie) onderging geen wijziging. VERZEKERIN GEN Aan de hand van het taxatierapport, uitgebracht door het Makelaars kantoor J.Rappange de dato 27 augustus 1975 werd het verzekerde be drag voor Brand- en Stormschade vastgesteld op f. 18.780.000,ver-

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1976 | | pagina 95