- 46 - Mevrouw Ch.Berendsen-Lens was gedurende de periode 1 juli tot en met 14 augustus 1975 twee dagen per week aanwezig voor het wassen van de voetbalkledingo Werd daarna ziek en ontvangt rechtstreeks uitkering van de BVG te Zeist. De wasserij wordt waargenomen door Mevrouw M.M.Nielsen-v.d.Berg. TRAINERS, MEDISCHE STAF. FYSIOTHERAPEUT, MASSEURS en E.H.B.O. Bij de aanvang van het seizoen 1975-1976 waren bij ons in diensts J.H.Kraay J. van Daal B.Haarms H.Wijnands D.W. de Groot J. van Gorp H.A.A. de Haan H.Langenberg E.H.B.O. Technisch-DirecteurZijn werkzaamheden bestonden uit het optimaal laten functioneren/presteren van de full- en semi-prof-voetballers. De eindverant woordelijkheid ten aanzien van de geleverde voet balprestaties lagen bij hem. Voorbereiding en uitvoering van transferaangelegen heden binnen het hem toegekende budget. Contact met pers en andere publiciteitsmedia. Algehele zelfstandigheid voetbalaangelegenheden betreffende 1e assistent van de Technisch-Directeur. Trainer van de B en C-selectie. Trainer van Jong-Ajax, de Junioren A 1 en de gese lecteerde pupillen. Eindverantwoording training jeugdelftallen. Scouting onder supervisie van de heer D.J.Boering. Trainer van de Amateur-Senioren-Elftallen. Jeugdtrainer. In verband met meniscus-operatie werd hij van januari tot en met april 1976 ver vangen door de heer R.Th.Klinkenberg, die ons tot het eind van het seizoen is blijven assisteren bij training en jeugdtournooien, waarvoor als nog onze dank aan de heer Klinkenberg. Fysiotherapeut. j Masseur bij Jong-Ajax en eventueel hulp bij de A-selectie. Dinsdag- en donderdagavond masseur amateurs-senio ren en jeugd. In de periode 12 augustus tot en met 17 november 1975 wegens militaire dienst vervangen door de heer D.Spits. De E.H.B.O.-hulp op al onze velden gaat via de E.H.B.O.-oproepcentrale o.l.v. Mevrouw Ris en werkt uitstekend. Het medisch-team stond wederom onder leiding van onze clubarts J.H.M. Rolink. Kan voor keuringen, blessures enz. een beroep doen op het Sint-Lucas-Ziekenhuis, doktoren J.M.Greep, J.N.Keeman en H.W.Dicke. Dr.J.M.Greep, per 1 december 1975 benoemd tot Hoogleraar in Maastricht, werd nadien uitsluitend geraadpleegd voor adviezen. De looptraining stond onder leiding van de heer K.Koppelaar. Op 9 september 1975 hadden het bestuur en Michels een bespreking met de clubarts J.H.M.Rolink. In verband met het vertrek per 1 december 1975 van Dr.Greep naar Maas tricht had op 20 november 1975 hierover een bespreking plaats waaraan werd deelgenomen door het bestuur, Michels, clubarts Rolink, Doctoren

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1976 | | pagina 93