- 45 - genoeg is geweest en bedankt hem voor zijn prachtig financieel ver slag. De vergadering onderstreept deze woorden met applaus. 7. Mededeling van de Financiële Commissie. Penningmeester Timman leest het verslag voor, dat door de Commissie is uitgebracht aan de ledenraad in de jaarvergadering van 4 september jl. In aansluiting hierop deelt hij mede, dat de ledenraad het door de Commissie gegeven advies om de penningmeester en de overige be stuursleden décharge te verlenen, met algemene stemmen werd opgevolgd. Applaus Punt 8. Rondvraag. Voorzitter Van Praag geeft eerst tekst en uitleg over het verdwijnen van Kraay en het verschijnen van Michels. Na de uitvoerige informatie komen hierover geen vragen uit de vergadering. Op de opmerking van voorzitter Van Praag, dat hij en zijn medebestuursleden er langer voor passen door de tegenpartij voor "leugenaars" te worden uitgemaakt, reageert de vergadering met een applaus. Verder voeren nog het woord de leden Van Minden (diploma's), Wendt (uitbreiding aantal gereserveerde plaatsen), Schouwenburg (te weinig erkenning van de donateurs). Punt 9. Sluiting. Voorzitter Van Praag deelt mede, dat het zijn laatste ambtstermijn zal zijn. Hij heeft de ledenraad gevraagd hem tijdig te adviseren omtrent zijn opvolger, zodat hij deze bijtijds en rustig kan inwerken en hier en daar introduceren. Hij sluit de vergadering met de hoop uit te spreken dat het een suc cesvol seizoen zal worden en iedereen een wel thuis te wensen. PERSONEEL. Het administratieve personeel bestond op 1 juli 1975 uit de heren: N.Dalmulder, administrateurH.A.Smoldersper 1 januari 1976 benoemd tot adjunct-administrateur; P.Hoefman en A.J. de Pauw. Ons ere-lid, de heer W.F.C.Bruijnesteijn, is nog steeds iedere middag en bij vacantie zonodig de gehele dag aanwezig om hulp te verlenen, terwijl ons lid van verdienste, de heer F.C.Molema, altijd bereid is om assistentie te verlenen bij piekwerkzaamheden. Namens het bestuur beide heren hartelijk dank voor hun belangeloze me dewerking. Bij het terreinpersoneel werd de heer Th.A.Bosman op 1 april 1976 op staande voet ontslagen en niet vervangen, mede omdat het onderhoud van onze velden zou gaan geschieden onder leiding van de Gemeentelijke In spectie Lichamelijke Opvoeding (G.I.L.O.). Het terreinpersoneel be staat thans nog uit de heren P.C.Bosman (voorman) en D.Hoefman. De nieuwe regeling voor de verzorging van onze velden door de G.I.L.O. is ingegaan per 1 juni 1976. Het toezicht van de G.I.L.O. geschiedt door de heren A.Brommersma, L.Bliek en D.Spits. Tot op heden loopt de samenwerking goed. De heer R.Huberts, chef van de buitendienst van de G.I.L.O., werd in november 1975 in ket Ziekenhuis opgenomen en zal naar alle waarschijn lijkheid zijn werkzaamheden niet meer hervatten. Namens het bestuur wordt de heer Huberts het allerbeste toegewenst voor zijn herstel en bedankt voor zijn adviezen, die hij gedurende vele jaren belangeloos heeft gegeven. Concierge bleef de heer J.C.Nielsen, bijgestaan door zijn echtgenote, Mevrouw M.M.Nielsen-v.d.Berg, die als hulp in dienst hebben Mevrouw J. van Ees.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1976 | | pagina 91