- 44 - Jaarli.jkse Algemene Ledenvergadering, gehouden op 15 september 1975. Om ongeveer acht uur heet voorzitter Van Praag de aanwezigen welkom. Bericht van verhindering werd ontvangen van de leden Strikkers, Boer- koel, Klok, Potharst en Tak. Hij meldt ook de afwezigheid van secre taris Westrik, die met het 1e elftal mee is naar Belfast, waar voor de 1e ronde om de Uefacup moet worden gespeeld tegen de F.C.Glentoran De heer Boering en hijzelf gaan morgen naar Belfast. Bijzonderheden over het vertrek van Kraay en de komst van Michels zal hij tijdens de rondvraag verstrekken. Na voorlezing van de namen van de leden, die ons in het afgelopen verenigingsjaar door de dood ontvielen, herdenkt hij deze door het houden van enige ogenblikken stilte. Hierna deelt hij mede, dat in de afgelopen nacht is overleden ons lid Mr.Dr.E.W. Catz. In het kort memoreert hij de vele diensten door de overledene bewezen aan onze vereniging en deelt tevens mede, dat de begrafenis op 18 september op de Nieuwe Ooster Begraafplaats zal plaatsvinden. Hierna verklaart hij de vergadering voor geopend. De heer Boering deelt mede, dat er geen ingekomen stukken zijn, zodat direct wordt overgegaan tot de behandeling van de notulen van de jaar vergadering van 19 september 1974» Nadat de notulen door de heer Boe ring zijn voorgelezen, worden ze ongewijzigd goedgekeurd en door de voorzitter vastgesteld, onder dankzegging aan de secretaris voor de samenstelling. Punt 4 van de Agenda betreft de verkiezing van 8 leden voor de leden raad. Aftredend waren de heren A.Boerkoel, J.A.BouwensA.Brandsteder W.P.Deegen, G.Fischer, M.J.W.Middendorp, H.A.Smit en Drs.L.M.van Wijk Uitgezonderd de heer Deegen hadden de heren zich herkiesbaar gesteld. Door de ledenraad waren bovendien nog kandidaat gesteld de heren G.H.Couton, A.G.H. van Genderen en H.J.W.Pil. Het stembureau werd gevormd door de heren J.Neefjes, C.W.F.Timman en W.F.Volkers Aantal uitgebrachte stemmen 68 Af: blanco of van onwaarde __0 Aantal uitgebrachte geldige stemmen: 68 Volstrekte meerderheid 55 A.Boerkoel (60), J.A.Bouwens (65), A.Brandsteder (67), G.H.Couton (25)5 G.Fischer (63)» A.G.H. van Genderen (31)> M.J.W.Middendorp (59) H.J.W.Pil (50), H.A.Smit (59) en Drs.L.M. van Wijk (65). Herkozen of gekozen waren derhalve: A.Boerkoel, J.A.Bouwens, A.Brand steder, G.Fischer, M.J.W.Middendorp, H.J.W.Pil, H.A.Smit en Drs.L.M. van Wijk. De voorzitter feliciteert de heren met hun benoeming en heet de nieu weling, de heer H.J.W.Pil, van harte welkom in de ledenraad. Hij be dankt de heren van het stembureau voor hun werkzaamheid. 5. Jaarverslag van de secretaris. De voorzitter wijst erop dat het jaarverslag in beknopte vorm in het Clubnieuws is gepubliceerd, maar dat hij toch wil vragen of iemand er prijs opstelt, dat alsnog voorlezing van het volledige verslag zal plaatsvinden. Niemand geeft daartoe de wens te kennen. De voorzitter bedankt de secretaris voor zijn prachtig jaarverslag. De vergadering onderstreept deze woorden met applaus. 6. Jaarverslag van de penningmeester. Na voorlezing van het verslag door de heer Timman, blijkt dat niemand behoefte heeft aan een nadere toelichting. De voorzitter stelt dat de penningmeester dan voor iedereen duidelijk

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1976 | | pagina 89