- 43 - De heer W.Meester trad. wederom op als voorzitter, de heer F.J.P. de Breet, secretaris en de heren C.Deegen en C. van Dekken commissaris sen. Het aanvragen en verdelen van kaarten voor uitwedstrijden en het uitreiken van uitnodigingen voor Europa- of Uefacupwedstrijden ging over van de heer Van Dekken naar de heer De Breet. Door het onverwacht overlijden van de heer J.Duyn in maart 1976 leed de commissie een gevoelig verlies. Voorzitter Meester publiceerde het volgende in het Ajax-Nieuws van oktober 19751 "Zoals de voorgaande jaren, zijn wij ook dit seizoen weer aanwezig "om de suppoosten bij te staan, te zorgen dat u op de plaats komt, "waarop u recht heeft en hen te weren die onregelmatig trachten te "handelen. Er zijn helaas altijd mensen die méér willen dan kan wor- "den toegestaan, vaak onprettig worden en last veroorzaken. Laten we "hopen dat het aantal van deze lieden tot een minimum beperkt blijft, "liever nog helemaal wegblijft. "De mensen, die met hun auto komen; Toont u bij de ingang de auto- "kaart én het toegangsbewijs van alle in de auto zittende passagiers. "Kortom; Doet wat de suppoost of het lid van de controle-commissie "u vraagt. Ze hebben opdrachten en staan er niet voor niets. "Dank voor Uw medewerking, een prettig en vooral succesrijk seizoen." Woorden, die door het bestuur gaarne worden onderschreven. Penningmeester Timman hield veelvuldig contact met de commissie om de ordemaatregelen in goede banen te leiden. De commissie ondervond veel steun van de heren met hun honden. De heren Meester en Deegen hebben aan het bestuur medegedeeld, dat ze in verband met hun leeftijd met ingang van het volgend seizoen be danken als lid van de commissie. Namens het bestuur een bijzonder woord van dank aan de heren van deze commissie, die trachten de orde op ons complex te bevorderen. SCOUTINGS-COMMISSIE. Onder leiding van het bestuurslid, de heer D.J.Boering, werd nieuw leven geblazen in deze commissie. Het lijkt mij niet gewenst om de namen van de leden van deze commissie te publiceren. Ter bespreking van de te volgen gang van zaken kwam de commissie op 28 augustus 1975 voor het eerst bijeen. Volgende besprekingen hadden plaats op 16 oktober, 20 november 1975» 15 januari, 12 februari, 1 april en 6 mei 1976. Het zoeken van jeugdig talent (scouting) is een zeer belangrijk on derdeel van een topvoetbalorganisatie in het betaald voetbal. Het aantal spelers, gescout voor Jong Ajax, kan naar mijn mening worden gezien als een groot succes voor de commissie. Al zijn de namen van de leden niet vermeld, verdienen deze heren niet temin veel dank voor hun inzet om te trachten spelers aan te trekken waarvoor geen grote vergoedingssom behoeft te worden betaald en het in zich hebben om in de toekomst naar de A-selectie door te stoten. Laten we dit hopen. VERGADERINGEN. In het afgelopen verenigingsjaar werd -behalve de 5 vergaderingen van de ledenraad, waarvan door mij reeds onder het hoofdstuk "Leden raad" beknopte verslagen werden gegeven- nog de Jaarlijkse Algemene Ledenvergadering gehouden, waarvan hieronder een beknopt verslag volgt.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1976 | | pagina 87