- 42 - Gaarne hoopt hij dat "Blik op Ajax 1975-1976" een goede ontvangst zal hebben. Naar mijn mening kan ik hier vermelden dat zijn hoop in vervulling is gegaan, want het boekje is zeer in de smaak gevallen en de heer Mid dendorp Sr. verdient zeer zeker dank voor deze uitgave. Uiteraard verzorgde de heren Middendorp Sr. en Jr. het reeds bekende boekje in de Engelse taal, waarin een schat van gegevens over Ajax, dat zeer goede diensten bewijst bij de wedstrijden tegen buitenlandse tegenstanders, waarvoor woorden van dank aan de samenstellers. Alle uitgaven werden grafisch verzorgd en gedrukt bij de Drukkerij Grafica van de heren Van Steenbergen. U heeft zelf kunnen constate ren, dat mede door de vele zorg die deze heren aan de uitgaven be steden, het Ajax-Nieuws e.d. met glans de vergelijking met andere clubbladen kan doorstaan, waarom mijns inziens een woord van dank na mens het bestuur aan de heren Van Steenbergen op deze plaats zeer terecht is. Uiteraard ook woorden van dank aan de leden van de Redactie-commissie en al hun medewerkers. ENQUÊTE-COMMISSIE Reglementair bestaat deze commissie uit de secretaris van de vereni ging, de secretaris van de Keuze-commissie Amateur-Senioren-Voetbal en de secretaris van de Jeugdcommissie, onderscheidenlijk als voor zitter, secretaris en lid van de commissie. De commissie bestond derhalve uit de heren; De heren Schoevaart en Neefjes zijn zeer nauw betrokken bij het aan nemen van amateur-senior-leden en jeugdleden. Omdat het aannemen van nieuwe ondersteunende leden beperkt blijft tot vrienden en/of beken den van leden, was er voor de commissie geen aanleiding om in verga dering bijeen te komen om het bestuur te kunnen adviseren omtrent het al dein niet aannemen van een kandidaat-lid. CONTROLE-COMMISSIE In de samenstelling van deze commissie, bestaande uit 24 leden, kwam wijziging door het overlijden van de heer F.Grijzenhout, het bedanken van de heer L.Slosser en het aantrekken van de nieuwe leden de heren; W.Brouwer, G.Dermout, CGeelkerken, G. van Hazendonk, J.M.Jansen en H. van Teunenbroek. Bij de aanvang van het seizoen 1975-1976 bestond de commissie daar door uit de volgende 27 leden; J.H.Westrik, W.F.Schoevaart J.Neefjes, voorzitter5 secretaris en lid. W.Brouwer G.Couton; J. van Dalen; G.Dermout; C.Deegen; Cvan Dekken JDuyn C.Geelkerken; J.A. van Ginkel; G. van Hazendonk F.Bastiaans; C.J.Bieshaar; E.W.Bormann; F.J.P. de Breet J.M.Jansen; J.J.Ledegang; M.Lindeman; M.Markusse; W.Meester; T.M.Merk; C.Snijder Ph. v.d.Stam; J.L.Staneke; J.H. de Sterke; H. van Teunenbroek; M.A.C.Theunissen en A.J.Verkaart.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1976 | | pagina 85