- 40 - Vrijdagavond 19 december 1975 werd door de commissie de jaarlijkse Kienavond gehouden. De belangstelling was weer groot evenals het aan tal prijzen. De stemming was prima en bijna iedereen kon met een prijs huiswaarts keren. Op Goede Vrijdag 15 april 1976 had de commissie een eieravond georga niseerd. De dames waren ook weer aanwezig. ¥/innaar bij het klaverjas sen de heer B. van Emmerik, bij het biljarten de heer C.Geelkerken, bij het sjoelen en darts Mevr. Lindeman. Verdere activiteiten van de commissie: 23 januari 1976 Biljartwedstrijd Ajax - A.F.C. gewonnen door Ajax met 18-4. 3 mei 1976 Biljartwedstrijd Plan Zuid - Ajax, gewonnen door Ajax met 16-2. 7 mei 1976 Biljartwedstrijd Ajax - Plan Zuid, gewonnen door Plan Zuid met 14-10. Totaal uitslag Ajax 26 punten, Plan Zuid 16 punten. Op 15 mei 1976 kon de commissie de 1e prijs in ontvangst nemen in het nederlaagtournooi voor klaverjassers en biljarters, georganiseerd door het Oud-Amsterdams-Elftal. De vrijdagavond voor Pinksteren, 5 juni 1976, hield de commissie de sluitingsavond van de officiële clubavonden. Deze avond bleek niet goed te zijn gekozen, waardoor de opkomst kleiner was dan gewoonlijk. Het werd niettemin toch een gezellige avond. Het klaverjassen werd gewonnen door Henk Blomvliet, het biljarten door de heer H. van Teunenbroek en het sjoelbakken en darts door Mevrouw Van der Stam. Tijdens deze laatste avond Y/erden ook de prijzen uitgereikt van de biljartcompetitie 1975-1976. Algemeen kampioen werd de heer H.C.P. Brugman Op alle clubavonden werd door de commissie een tombola gehouden, waar in mooie prijzen waren te winnen. Op verzoek van het bestuur werd besloten dat de dames alle clubavonden mogen bezoeken. Aan onze leden een oproep om de clubavonden te bezoeken. Wijlen de heer J. Schoevaart schreef vroegers "Als u komt wordt het nog gezelli ger" Namens het bestuur woorden van dank aan de leden van de clubavonden commissie, dat door hun inspanning de leden zich op vrijdagavond kun nen ontspannen. Een commissie, genaamd "Vrienden van Ajax" bestaande uit de heren De Breet, Van Mourik, Koek, Hazendonk, Geelkerken, Mendes en Van der Meij had voor de 3© maal een Carnavalsavond georganiseerd in het Ajax-Restaurant. Dansen op de muziek van 2 orkesten "De Douwtrappers" en de "Tredenders"Uiteraard was Prins Carnaval en zijn Raad van Elf ook aanwezig. Een bijzonder geslaagde avond, waarvoor dank aan de or ganisatoren. TERREIN- EN ONDERHOUDSCOMMISSIE Op 1 juli 1975 bestond de commissie uit de heren: W.P.Deegen; C. van Dekken N.Klok Jr.; F.J.v.d.Meijden en H.G.A.Timman, voorzitter.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1976 | | pagina 81