- 39 - ningmeester. Mocht dit zo zijn, dan is het heslist niet gelegen in mindere activiteiten van de commissieleden. Vanaf deze plaats hartelijk dank aan de commissieleden voor hun in spanningen om het bedrag zo hoog mogelijk te doen zijn. CLUBAVONDEN-COMMISSIE De heren C.J. la Fleur, F.Louwaard en K.W.v.d.Toorren hadden aan het eind van het voorgaande verenigingsjaar medegedeeld, dat zij -gezien hun leeftijd- hun functies beschikbaar stelden. In overleg met de heer Van Mourik werd door het bestuur de commissie als volgt samengesteld: Voorzitter K.W. van Mourik; Leden s M.Lindeman; J.Minderhoud en C.A.Welling. De heer J.H.Westrik werd wederom door het bestuur als gedelegeerde aangewezen. De 1e officiële clubavond werd gehouden op vrijdagavond 5 september 1975. Door de commissie was de jaarlijkse visdag vastgesteld op zondag 12 oktober 1975 te Oostwoud. De commissie had zich versterkt met de heren De Breet, Louwaard, C.Timman en J.v.d.Berg. Om acht uur kwam de bus aan bij het Restaurant "De Vergulde Vos" te Oostwoud. Om de kansen voor elke deelnemer zoveel mogelijk gelijk te doen zijn, kreeg iedereen eenzelfde hengel, eenzelfde snoer en wormen. Milde ge vers hadden er voor gezorgd dat niemand honger of dorst behoefde te lijden. De lunch werd genuttigd aan de waterkant bij een boerderij tussen het vee, zo uit het vuistje op deze wel koude- maar ook zonnige en gezonde visdag. De grootste vis werd gevangen door de heer A.Hoogstraten (31 cm.) en de laatste vis door de heer W.Koek. Op de terugweg werd in de bus ge luisterd naar het programma "Langs de Lijn" waarin ook N.E.C. - Ajax was opgenomen. Aangezien Ajax deze bekerwedstrijd met 3-1 won, was de stemming prima. Alle deelnemers, nu met hun dames, waren omstreeks 18.00 uur aanwezig in het Ajax-restaurant. Alle dames ontvingen een vaasje bloemen, be schikbaar gesteld door het Carnaval-Comité Tijdens het diner, goed verzorgd door de heer Ferron en zijn staf, optreden van Tante Leen, begeleid door Harry de Groot ('s middags als nummer 8 geëindigd). De heer Jansen (echtgenoot van Tante Leen) had als verrassing een optreden verzorgd van Johnny Jordaan. De ge delegeerde van het bestuur, de heer Westrik, hield een voortreffelij ke rede. Iedereen was stil en tot slot een daverend applaus van de aanwezigen. Bij de prijsuitreiking bleek dat de heer Jansen met 22 vissen winnaar was geworden. De commissie kan met voldoening terugzien op deze dag. De commissie had op vrijdagavond 21 november 1975 een Sint-Nicolaas- avond georganiseerd, waarvoor ook de dames waren uitgenodigd. Tot ve ler verrassing kwam Sint Nicolaas en zijn knecht op bezoek. De aan wezigen zongen hem toe en de Sint bleek goed op de hoogte te zijn van de deugden en de ondeugden van vele aanwezigen. De avond werd voort gezet met klaverjas- en biljartwedstrijden, sjoelbakken en darts. De heer Boyenk werd winnaar in de klaverjaswedstrijd, de heer Stam bij het biljarten en Mevrouw Van Mourik bij sjoelbakken en darts.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1976 | | pagina 79