c c - 33 - bestuur woorden van dank aan de heer Fischer voor de vele jaren dat hij leider van ons hoogste senioren-amateurelftal is geweest. JEUGDVOETBAL. Doordat de heer D.W. de Groot als trainer werd aangesteld en de heer C.C. Kamlag exploitant werd van de kantine in het nieuwe jeugdhome op het complex Voorland bestond de jeugdcommissie voor het seizoen 1975- 1976 uit onderstaande leden: A.Boerkoel H.Bijvank Jr.; J.C. van Dijk; JC.Fleijsman; W.v.d.Geest; A.G.H. van Genderen; C.Harms J.H.Helman; G.M.Holsheimer P.H.Petersen; B.Tak; C.A.v.d.Wal en J.Neefjes, secretaris. Aan de competitie 1975-1976 werd deelgenomen met 3 junioren A, 3 junio ren B en 4 junioren C-elftallen. De volgende taakverdeling was door de heren gemaakt: Zondags Zaterdags junioren A 1 - J.C.Fleijsman; junioren A 2 - CAvdYfal junioren A 5 - J.C. van Dijk; junioren B 1 - A.Boerkoel junioren B 2 - P.H.Petersen; junioren B 3 - J.H.Helman; junioren C 1 - G.M.Holsheimer; junioren C 2 - H.Bijvank Jr.; junioren 3 - A.G.H. van Genderen; junioren 4 - W.v.d.Geest pupillen A 1 - C.Harms pupillen A 2 - H.Bijvank Jr. pupillen A 3 - J.H.Helman; pupillen A 4 - W.v.d.Geest pupillen B 1 - H.Bijvank Jr. De administratie van de pupillenafdeling was in handen van de heer C.C.Kamiag. Algemene reserve, toezicht op het complex Voorland en ontvangst van de scheidsrechters was toevertrouwd aan de heer B.Tak. Hoofd van de jeugdtraining was de heer B.Haarms. Hij werd bijgestaan door de heren D.W. de Groot en R.T.Klinkenberg. De heer J. van Daal was belast met de training van de selectiegroepen van de junioren B en C. In de loop van het seizoen bedankte de heer Fleijsman als lid van de jeugdcommissie, omdat hij het niet eens was met de wijze waarop de jeugd werd getraind. De heer Tak bedankte als lid in verband met zijn minder goede gezondheid. In verband met de deelname op 9 en 10 augustus 1975 van de junioren A 1 aan het tournooi om "De Zilveren Botter", georganiseerd door Vo-

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1976 | | pagina 67