- 12 - de periode 1 juli 1975 "tot en met 51 december 1975» Be financiële toe stand wordt door hem niet onbevredigend geacht. Hij bracht hierbij ook ter sprake de cijfers betreffende de brandschade, de eventuele uitke ring van de hiervoor lopende schadeclaim, de kosten van herbouw van de verbrande ruimten. "Van deze gelegenheid zal gebruik worden gemaakt om deze ruimten te moderniseren. De schade, ontstaan door het springen van een waterleidingbuis, is meegevallen dankzij de goede kwaliteit van de vloerbedekking in de kantoorlokalen en de sportzaal. De schade zal worden vergoed door de verzekeringsmaatschappij. De heer Van Wijk is van mening dat wij in vergelijking met andere clubs te weinig vriendschappelijke wedstrijden spelen. Er is alleen tegen Haarlem gespeeld. De heer Timman antwoordt dat hieraan zowel door de heer Michels en^ het bestuur aandacht wordt besteed, maar het moeten wel aantrekkelij ke aanbiedingen zijn en ze moeten ingepast kunnen worden in het wed- strijdprogramma De heren Van der Zwaag en Pil spreken over de mogelijkheid om te ko men tot hogere opbrengst uit reclame door het doen aanbrengen van een bord, waarop tijdens de wedstrijd de score van de andere wedstrijden (aangeduid met namen van sponsors) op de voet worden gevolgd. Het be tekent tevens meer service aan het publiek. Voorzitter Van Praag zegt dat hierover indertijd reeds in het bestuur is gesproken, maar dat er vanaf is gezien omdat het publiek gedwongen werd om een programmaboekje te kopen om te weten te komen welke wed strijden het betreffen. De heer Van der Zwaag vindt dat dit ondervangen kan worden door aan het publiek gratis een vel papier uit te reiken, waarop staat aange geven welke wedstrijden bedoeld zijn bij de op het bord vermelde fir manaam De voorzitter zegt toe, dat het bestuur een onderzoek zal instellen met betrekking tot het aantal firma's, nodig om het gebruik van een dergelijk bord mogelijk te maken, alsmede naar de aanmaakkosten van het bord en de inkomsten per jaar uit de reclame. Hierna komt het Rapport van de Commissie Zelfstandigheid II ter sprake. Onderdeel 5 van het Rapport betreft Indeling van de 5e elftallen van de zogenaamde gemengde verenigingen in de standaardklassen van het amateurvoetbal. Dit kan uitsluitend geschieden met inachtneming van de volgende voor waarden: 1.A. Het gelijktijdig thuis spelen van het 1e betaalde elftal en het 1e amateurelftal, indien de keuze valt op het deelnemen aan de standaardcompetities zondag-amateurvoetbal B. Het gelijktijdig thuis spelen van het C-elftal en het 1e ama teurelftal, indien de keuze valt op het deelnemen aan de stan daardcompetitie zaterdag-amateurvoetbal 2. Een verplichte keuze voor iedere speler van de betaalde voetbal vereniging voor de afdeling betaald- dan wel amateurvoetbal. Deze keuze moet gemaakt worden vóór de aanvang van elk seizoen. Tussentijdse overgang in welke vorm dan ook is niet mogelijk. 3. Een eigen bestuur voor de afdeling amateurvoetbal van de betaal de vereniging. 4. Een zelfstandige financiële administratie voor de amateurafde ling. 5. De afdeling amateurvoetbal zal financieel in eigen behoeften

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1976 | | pagina 25