- 10 - de vereniging wordt bepaald door het bestuur en niet door de leden raad. Deze kan echter wel achteraf het gevoerde beleid afkeuren. Alle leden gaan hiermede akkoord. 2. Bestuur. Alle leden gaan akkoord met de huidige samenstelling van het bestuur, namelijk; voorzitter, secretaris, penningmeester, commissaris alge mene zaken en een commissaris amateur voetbal. Bij het aanvaarden van een bestuursfunctie is voetbaltechnische kennis geen vereiste. Tijdens de bespreking met het bestuur werd reeds besloten dat in plaats van een Financiëel-directeur kon worden volstaan met een Administrateur. 3. Technische Commissie. Over dit punt werd zeer uitvoerig van gedachten gewisseld. De afge vaardigden achten het wenselijk en nodig dat in het huishoudelijk reglement een artikel wordt opgenomen betreffende een Technische-Ad- vies-Commissie, bestaande uit 2 leden. Deze commissie adviseert het bestuur in voetbaltechnische zaken net zoals de Financiële Commissie het bestuur adviseert in financiële zaken. De juiste tekst van het artikel wordt in 1e instantie overgelaten aan de Reglementscommissie. 4. Technisch-Directeur Dit punt is reeds achterhaald door benoeming van een Technisch-Di recteur. 5. Financiëel Directeur (Hoofd Administratie). Bij behandeling van punt 2 werd reeds besloten dat deze titulatuur niet zal worden ingevoerd. 6. Medische Staf. Ondanks dat in de bespreking het bestuur de omschrijving heeft aan vaard, stelt voorzitter Van Praag voor om geen artikel in het huishou delijk reglement op te nemen betreffende een medische staf. Alle leden gaan met zijn voorstel akkoord. Voorzitter Van Praag deelt nog mede, dat de benoeming van een fysio therapeut en een masseur niet geschiedt door het bestuur, maar door de clubarts, derhalve thans dus door Dr.Rolink. 7. Amateurs. Ook dit punt maakte vele tongen los. De mening van het bestuur is, dat in het belang van de amateurs zelf, momenteel geen wijziging dient te worden gebracht in de huidige gang van zaken. Besloten werd dit punt aan te houden totdat er meer duidelijkheid is omtrent het al dan niet indelen van de derde elftallen in de standaardklassen van het amateur voetbal. Gaan we daartoe over, dan heeft dit ook wijzigingen in het huishoudelijk reglement tot gevolg. De heer Fischer zegt dat de Reglementscommissie ook op deze beslis sing zit te wachten. De penningmeester geeft een verslag over de financiële toestand. Hij is blij dat zijn pessimisme, uitgesproken in zijn financieel jaarver slag, niet is uitgekomen. Gelet op de resultaten tot op heden is hij van mening dat de toekomst weer wat rooskleuriger tegemoet kan worden gezien. Aan de rondvraag namen deel de heren Middendorp, Neefjes, Kamlag en Fischer (kunstgrasvloer in de sportzaal), Van \Yijk (meer gereserveerde

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1976 | | pagina 21