- 5 - BESTUUR. De samenstelling van het bestuur was op 1 juli 1975 als volgt: (j. van Praag, voorzitter; Dagelijks bestuur J.H.Westrik, secretaris en (H.G.A.Timman, penningmeester. Commissaris Algemene Zaken s D.J.Boering. Commissaris Amateur voetbal A.Kraan, Aftredend was voorzitter J. van Praag, die zich herkiesbaar had ge steld. In de vergadering van de ledenraad van 4 september 1975 werd hij bij enkele kandidaatstelling wederom voor 3 jaren herkozen, zodat geen wijziging kwam in de samenstelling van het bestuur. De heer Van Praag deelde mede, dat dit zijn laatste periode zou zijn en dat hij het op prijs zou stellen als zijn opvolger tijdig bekend zou zijn, want dan kon hij hem inwerken en aan buitenlandse relaties voorstellen, dat volgens zijn mening zeer belangrijk is. Dit jaar zijn aan de beurt van aftreden de secretaris de heer J.H.Westrik en de commissaris Algemene Zaken, de heer D.J.Boering. Beide heren hebben zich herkiesbaar gesteld. In het afgelopen verenigingsjaar werden 29 bestuurs- en 23 stafver gaderingen gehouden. Als regel werden de vergaderingen 1 x in de 14 dagen op dinsdagavond gehouden. De andere dinsdag- en meestal ook de donderdagavonden waren de bestuursleden tevens aanwezig voor het hou den van besprekingen. De officiële opening van het nieuwe Jeugdhome op het complex Voorland geschiedde 18 oktober 1975 door de heer Verheij, Wethouder voor de Sport vein de gemeente Amsterdam. Deze gelegenheid werd benut om met de aanwezigen een rondgang te maken door het spelershome, de persruimte, de nieuwe kantoorlokalen en de sportzaal met de kunstgrasmat Zaterdagochtend 29 november 1975 werden de leden, die in het kalender jaar 1975 25, 40, 50 of 60 jaar lid van de vereniging waren, met hun dames door het bestuur ontvangen in de bestuurskamer. Voorzitter Van Praag had een persoonlijk woord voor elke jubilaris bij het overhandigen van hun onderscheiding. Na afloop van het officiële gedeelte bleef het gezelschap nog enige tijd bijeen. Ook deze keer was het weer een gezellige bijeenkomst. Ter gelegenheid van de jaarwisseling hield het bestuur zaterdagmiddag 3 januari 1976 een receptie, waarvoor weer een grote belangstelling was. Voorzitter Van Praag hield zijn langzamerhand reeds traditie wor dende nieuwjaarstoespraak. Na afloop van de wedstrijd Ajax-Telstar op 4 januari 1976 werd door voorzitter Van Praag het spelershome officiëel geopend en ten gebruike overgedragen aan de spelers van de A-selectie. Aan een Ontspanningscommissie, in het leven geroepen door de ouders van onze jeugdige voetballers, werd toestemming verleend om hun activi teiten voorlopig voort te zetten tot het eind van het seizoen 1975-76. Vóór de aanvang van het seizoen 1976-1977 zal het bestuur een definitieve beslissing nemen. Op verzoek van de technische leiding besloot het bestuur voorzieningen te laten treffen in de sportzaal, zodat er basket- en volleybal kan wor den gespeeld.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1976 | | pagina 11