- 49 - Dinsdagavond 28 januari 1975 had penningmeester Timman alle le den in de bestuurskamer bijeen geroepen om de kleine gerezen verschillen eens grondig uit te praten, hetgeen de lucht weer geheel deed opklaren. Vanaf deze plaats een beroep op alle leden om de aanwijzigingen die door de heren worden gegeven op te volgen. Rijdt u niet har der dan 10 K.M. op het complex. Autokaart s.v.p. op voorruit plaatsen. Alle inzittenden in uw auto dienen een geldig diploma of toegangsbiljet te bezitten en te tonen. Op uw medewerking wordt gerekendI Namens het bestuur een bijzonder woord van dank aan de leden van deze commissie. VERGADERINGEN. In het afgelopen verenigingsjaar werd behalve de 5 vergaderin gen van de ledenraad, waarvan u reeds onder het hoofdstuk "Le denraad" beknopte verslagen heeft aangetroffen, de Jaarlijkse Algemene Ledenvergadering gehouden, waarvan ik onderstaand een beknopt verslag laat volgen. Jaarlijkse Algemene Ledenvergadering, gehouden op 19 september 1974, Voorzitter Van Praag heet om ruim 8 uur de aanwezigen van harte welkom, waarbij een speciaal woord van welkom werd gericht tot ere-voorzitter Koolhaas. Applaus. Er zijn 80 stemgerechtigde leden aanwezig, waaronder de ere-le- den De Jongh, Volkers en Vunderink. Hij zal eerst enige zakelijke mededelingen doen en wel: dat penningmeester H.G.A. Timman, de commissaris Amateur-voetbal A. Kraan, het lid van de Financiële Commissie A.J. Souwens, de J leden van de Redactie-commissie M. Middendorp, MJV/Middendorp en J. van Praag in de jaarvergadering van de ledenraad, gehouden op 5 september jl., in hun functie werden herkozen. Applaus. In de vacature van Commissaris Algemene Zaken werd voorzien door verkiezing van de heer D.J. Boering, waardoor deze dus geen kan didaat voor de ledenraad meer kan zijn. Applaus. Hij herdenkt met enige ogenblikken stilte de leden, die ons in het afgelopen verenigingsjaar door de dood ontvielen. Hierna verklaart hij de vergadering voor geopend. Hij zal thans over gaan tot de huldiging van de kampioenselftallen, te weten: de Junioren A 1 en A 2, de Junioren C 1, C 5 en C 4. Hij roept ach tereenvolgens de leiders van deze elftallen naar voren, felici teert hen met het behaalde succes en overhandigt voor de spelers herinneringsplaquettes. Speciale aandacht wordt besteed aan e Junioren A 1, die erin waren geslaagd Kampioen van Nederland worden, waarbij hij zegt: "Wie de jeugd heeft, heeft de toekomst Applaus. De notulen van de vergadering van 14 september 1975 werden onge wijzigd door de voorzitter gearresteerd, onder dankzegging aan de secretaris voor de samenstelling. Uit de gestelde kandidaten worden de heren A.R. Been, Mr.Dr. E.W. Catz, W.P. Deegen, P. van Deijck Sr., A.W. van Dijk, N. Klok Jr., Ir. J. Lambregts, G. Leentvaar en W.F. Schoevaart ge- of herkozen Voor de vervulling van de vacature Dukker, komt de heer W.P. Dee gen in aanmerking, omdat deze van de 9 gekozen leden het minste aantal stemmen had gekregen. Het gevolg hiervan is dat hij in 1975 reeds weer aan de beurt van aftreden is, het jaar waarin de heer Dukker aan de beurt van aftreden zou zijn geweest.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1975 | | pagina 99