- 45 - Overigens werd in de loop van het afgelopen verenigingsjaar meer dere malen door de penningmeester Timman telefonisch contact op genomen met voorzitter Bouwens van de Commissie omtrent financië le aangelegenheden. Alle besprekingen verliepen in een prettige sfeer. Namens het bestuur een woord van dank aan de heren voor hun werk op het financiële vlak verricht voor de vereniging. TOTO-COMMISSIE Op 1 juli 1974 bestond de commissie uit de navolgende heren; F. Kubin5 F.C. Molema en G.J. Hulscher. Omdat per 1 september 1974 de lotto van start ging, waardoor de werkzaamheden toenamen,besloot het bestuur de commissie uit te "foüroiclöïi De heren J. Slauerhof en C.W.F. Timman waren bereid lid van de commissie te worden. ovi Het is mij van nabij bekend dat het verzorgen van de toto en de lotto een hele klus is, die bovendien nog zeer secuur moet gebeu ren want er moet overeenstemming zijn tussen de formulieren en het geld in de kas. Bij afwezigheid van één van de heren door vacantie of ziekte was de heer Schappert immer bereid om als invaller te fungeren. In de vergadering van de ledenraad van 15 mei 1975 werden de he ren Kubin, Molema en Schappert met algemene stemmen benoemd tot lid van verdienste op grond van de aan de vereniging bewezen Met hoeveel de opbrengst is vermeerderd door het gaan meedraaien van de lotto is mij niet bekend, maar dat zult u wel vernemen uit het financieel jaarverslag van de penningmeester. Ook vanaf deze plaats namens het bestuur woorden van dank aan de heren voor hun activiteiten. CLUBAVONDEN-COMMISSIE In het afgelopen verenigingsjaar kwam er geen wijziging in *e sa menstelling van deze commissie, zodat deze wederom bestond uit de C.J. la Fleur, voorzitter; F. Louwaard; K.W. van Mourik en K.W.v.d. Toorren. De heer J.H. Westrik bleef als gedelegeerde van het bestuur deel uitmaken van de commissie. De heren La Fleur, Louwaard en Van der Toorren hebben be~ stuur medegedeeld, dat zij hun functie ter beschikking s*®1^' Gezien hun leeftijd en gezondheid waren zij van mening dat and ren maar eens hun plaats moesten innemen. Op de slotavond van dit seizoen was voorzitter Van Praag zig om hun toe te spreken, te bedanken en geschenken' digen namens het bestuur en de vaste bezoekers van de clubavonden, waarbij hij ook de dames niet vergat. De heer Van Mourik werd a enig overgebleven lid aangewezen om voorzitter te worden van een door het bestuur te benoemen nieuwe commissie. Viprön

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1975 | | pagina 91