- 44 - "Zondag 1 juni namen de A 1 en A 2 Pupillen deel aan het tour- "nooi om de Ververs-wisselbeker, georganiseerd door de vereni ging C.V.V. te Rotterdam. Reeds 2 jaren achtereen had Ajax de "wisselprijs gewonnen. Wanneer we ook dit jaar zouden winnen, "kwam de beker voorgoed in ons bezit. "Voornamelijk doordat, zowel de A 1 als de A 2 hun wedstrijd "tegen Feyenoord wisten te winnen, werden we voor de J>e keer in "successie winnaar van de beker. Na het verlies van de A 1 tegen "Unitas had niemand daar nog rekening mede gehouden." Het afgelopen verenigingsjaar was het de laatste maal dat de heer C.C. Kamlag optrad als leider van de Pupillen. Hij wordt de exploitant van de kantine in het nieuwe clubgebouw op het complex Voorland, waardoor hij noodgedwongen na 15 jaar zijn functie ter beschikking stelde. Hij werd echter bereid gevonden om de vrij omvangrijke administratie van de Pupillen te blijven verzorgen. De heer Kamlag is in dit kalenderjaar 40 jaar lid van de vereni ging, waarvan dan de laatste 15 jaren leider van de Pupillen. Op de agenda van de Jaarvergadering van de ledenraad staat een voorstel van het bestuur om de heer Kamlag te benoemen tot lid van verdienste, op grond van de aan de vereniging bewezen dien sten. Een onderscheiding die hem mijns inziens ten volle toe komt. Tot slot, namens het bestuur, hartelijk dank aan de leden van de Jeugdcommissie, die tezamen met de heer Kamlag in het afgelopen verenigingsjaar hun krachten hebben gegeven aan het pupillen- voetbal FINANCIËLE COMMISSIE. Op 1 juli 1974 bestond de commissie uit de hereni J.A. Bouwens; G. Fischer en Drs. L.M. van Wijk. In onderling overleg trad de heer Bouwens op als voorzitter de commissie. In de jaarvergadering van de ledenraad van 5 september 19(4 de heer Bouwens voor 5 jaren herkozen. Dit jaar is aan de beurt van aftreden de heer Drs. L.M. van die zich herkiesbaar heeft gesteld. Woensdagavond 28 augustus 1974 had een uitvoerige bespreking plaats over het door Accountantskantoor Dijker en Doornbos opge maakte rapport over het boekjaar 1975-1974- Hierbij waren aanwezig; van het bestuur de heren Van Praag, Timman en Uestnk; van de financiële commissie de heren Bouwens, Fischer en Van Wijk, van het Accountantskantoor Dijker en Doornbos de heren Splint en Van Utteren en de administrateur, de heer Dalmulder. n., In de pauze van de vergadering van de ledenraad van 15 mei 19(5 was er een belangrijke bespreking omtrent het beschikbaar sta len van een budget voor de aankoop van spelers, waaraan werd deel genomen door; de 5 bestuursleden Van Praag, Wedstrik, Timman, Boering en Kraan; de 5 leden van de Financiële Commissie de heren Bouwens, Fischer en Van Wijk en de Technisch-Directeurde heer J.H. Kraay. van werd Wijk,

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1975 | | pagina 89