- 38 - De Junioren B onder leiding van de heren De Groot (B1en Neef jes (B2 De Junioren C onder leiding van de heren Bijvank, Van Genderen, Helman en Holsheimer; Vrije begeleiders, de heren Boering en Petersen. De pupillen onder leiding van de heren Kamlag, Bijvank, Helman en Tak. De heer Tak werd aangewezen voor de organisatie op het complex Voorland en voor de ontvangst van de scheidsrechters. In de jaarvergadering van de ledenraad van 5 september 1974 werd de heer Boering gekozen tot Commissaris Algemene Zaken waardoor een vacature ontstond van secretaris van de Jeugdcommissie. De heer J. Neefjes werd bereid gevonden in deze vacature te voor zien. Zijn plaats als lid van de Jeugdcommissie werd niet aange vuld. Aangezien in het seizoen 1975-1976 het aantal Juniorenelftallen wordt uitgebreid van 8 naar 10, heeft het bestuur - op voorstel van de commissaris Amateur-voetbal, de heer Kraan - besloten de Jeugdcommissie uit te breiden, mede omdat er nog 2 vacatures ontstonden en wel voor de heer C.C. Kamlag (wordt exploitant van de kantine in het nieuwe clubgebouw op Voorland) en voor de heer D.W. de Groot (komt in dienst als jeugdtrainer). De taakverdeling voor het seizoen 1975-1976 wordt daardoor als volgt: Zondags. Zaterdags Junioren A 1 - J.C. Fleijsman; Junioren A 2 - C.A. v.d. Wal| Junioren A 5 - J.C. van Dijk; Junioren B 1 - A. Boerkoel; Junioren B 2 - P.H. Petersen; Junioren B 5 - J.H. Helman; Junioren C 1 - G.M. Holsheimer; Junioren C 2 - H. Bijvank Jr. Junioren C 5 - A.G.H. van Genderen; Junioren C 4 - V/. v.d. Geest. Pupillen A 1 - C. Harms; Pupillen A 2 - H. Bijvank Jr.; Pupillen A 5 - J.H. Helman; Pupillen A 4 - W. v.d. Geest; Pupillen B 1 - Nog in te voorzien; Administratie- C.C. Kamlag. Algehele reserve, toezicht op het complex Voorland en ontvangst van de scheidsrechters: B. Tak. Secretaris van de commissie blijft de heer J. Neefjes Jr. Na deze vooruitblik terug naar het seizoen 1974-1975» De technische leiding was in handen van de trainer J.M. van Wijk, terwijl enkele groepen werden getraind door de trainer C. Groot. In verband met de deelname aan het Volendam-tournooi om de "Zilveren Botter" op 10 en 11 augustus 1974 begon de training voor de Junioren A op dinsdagavond 23 juli 1974» Be training voor de Junioren B en C nam een aanvang op 6 augustus 1974» Zoals gebruikelijk had secretaris Boering weer voor een lijvig en aantrekkelijk trainingsprogramma gezorgd, waarvan ik enige tournooien vermeld.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1975 | | pagina 77