- 37 - De 5e en 4e elftallen van Ajax werden dus winnaar van het tour- Met een toepasselijk woord werd door het "bestuurslid, de Kraan, de diverse "bekers aan de aanvoerders overhandigd. Hij e- dankte allen die hadden medegewerkt om deze dag te doen slagen. De afgevaardigde van Feyenoord sprak mede namens A.D.O. en P.S.V. woorden van dank voor de prettige ontvangst en de voortreffelij- ke organisatie van het tournooi. Tijdens het Pinksterweekend maakte het 5e elftal van 16-19 mei 1975 op uitnodiging van Euro-Sportring een trip naar Parijs om daar 2 wedstrijden te spelen. Chef déquipe was de heer Fischer en leiders waren de heren A.W. van Dijk, W.W. Heisterkamp en W.F. Schoevaart. De trainer was de heer W.H. Wijnands. De uitslagen van de 2 wedstrijden waren 17 mei 1975 A.S. Draveil - Ajax 5 0-2 18 mei 1975 F.C. Saint Leu - Ajax 5 2-5 In de ochtend van zaterdag 17 mei werd een rondrit door Parijs gemaakt langs de bekende monumenten. Na afloop van de wedstrijd was er een ontvangst op het stadhuis van Draveil Zondag 18 mei, 1e Pinksterdag, was er 's ochtends gelegenheid om te winkelen; een winkelsluitingswet is onbekend. De 2e Pinksterdag werd de thuisreis weer aanvaard. De gehele reis verliep zonder een enkele wanklank en was bijzonder geslaagd te noemen. Zondag 25 mei 1975 werd nog een trip gemaakt naar Drunen. De wed strijd R.K.D.V.C. - Ajax 5 eindigde in een gelijk spel 2-2. De secretaris van de commissie, de heer W.F. Schoevaart, is door het bestuur op grond van zijn verdiensten voor de vereniging op de komende ledenraadsvergadering voorgedragen tot lid van ver dienste Hiermede ben ik aan het einde gekomen van het overzicht van ons senioren-amateur-voetbal. Tot slot namens het bestuur hartelijk dank aan alle commissieleden en trainer voor het gepresteerde. JEUGDVOETBAL Bij de aanvang van het seizoen 1974-1975 bestond de Jeugdcommis sie uit de volgende heren: H. Bijvank Jr.; J.C. Fleijsman A.G.H. van Genderen; D.W. de Groot; J.H. Helman; G.M. Holsheimer; C.C. Kamlag, leider pupillen; J. Neefjes; P.H. Petersen; B. Tak; C.A.v.d.Wal en D.J. Boering, secretaris. De heren hadden de volgende taakverdeling gemaakt: De Junioren A onder leiding van de heren Fleijsman (A1en Van der Wal (A2)

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1975 | | pagina 75