- 20 - Vergadering, gehouden op 15 mei 1973» Nadat hij de aanwezigen welkom heeft geheten, deelt voorzitter Van Praag mede, dat de leden Van Deijck en Smit bericht van ver hindering hebben gezonden. Ere-voorzitter Koolhaas en de ere leden De Jongh en Volkers hebben eveneens bericht van verhinde ring gezonden. Hij begroet hierna de ere-leden De Boer Sr. en Geudeker, alsmede de bestuursleden Boering en Kraan. Later ook nog het ere-lid Vunderink ter vergadering. Hij herdenkt met enige ogenblikken stilte het ere-lid Bruyn, na diens verdienste voor Ajax te hebben gememoreerd. Hij behoeft nauwelijk te zeggen dat bij het bestuur teleurstel ling bestaat over het behaalde resultaat in de competitie met zijn vele ups en downs. De zaak De Wit loopt nog steeds, maar de Rechtbank heeft de uitspraak bepaald op 20 mei a.s. In de vergadering van 12 februari jl. heeft hij toegezegd, dat hij de heer Kraay zou vragen of deze in de volgende vergadering van de ledenraad zijn visie zou willen geven betreffende het a gelopen seizoen en het komende seizoen. De heer Kraay is aanwe zig en daarom stelt hij voor om punt 4 van de Agenda te wijzigen in 4b en bij punt 4a de heer Kraay het woord te geven. De verga dering gaat met dit voorstel akkoord. De secretaris deelt mede, dat als ingekomen stuk alleen een brief van 13 mei 1975 is ontvangen van de heer P. van DeijcK, waarin hij bericht nog steeds verhinderd te zijn de vergadering Besloten°wordt hem telegrafisch een spoedig herstel toe te wen- S 6X1 De notulen van de vergadering van 12 februari 1975 worden, na een kleine aanvulling op verzoek van de heer Potharst, door voorzitter gearresteerd, onder dankzegging aan de secretaris voor de samenstelling. Nadat de voorzitter de heer Kraay welkom heeft geheten, geeft deze een zeer uitvoerig exposé omtrent de door hem in he a ge lopen seizoen gedane aankopen en een vooruitblik op het seizoen. Hii doet ook mededeling over de aangetrokken nieuwe trainers, het nieuwe trainingsschema en dat de heer Koppelaar weer e looptraining gaat verzorgen. pn+ De vragen gesteld door de heren Van Dijk, Bouwens, Catz, Pot harst, Klok, Schoevaart, Boerkoel, Hordijk, Middendorp en Lam- bregts werden door de heer Kraay vlot en vaardig beantwoord. De lodenraad geeft zijn waardering te kennen door applaus. Na de pauze gaat de ledenraad met algemene stemmen akkoord met het voorstel van het bestuur om de contributies, de bijdragen, alsmede het entreegeld voor nieuwe leden voor het verenigings jaar 1 juli 1975 tot en met 30 juni 1976 conform het lopende verenigingsjaar vast te stellen. Voorzitter Van Praag herinnert eraan dat over het voorstel het voormalig bestuurslid, de heer J. Hordijk, met ingang van 18 maart 1975, te bevorderen van lid van verdienste tot ere-liü reeds een schriftelijke stemming heeft plaatsgevonden, waarbij meer dan 80$ van de geldig uitgebrachte stemmen voor het voor stel werden uitgebracht, zodat het zijns inziens een voldongen feit is en hij het nu dus met een hamerslag kan afdoen. Applaus. Op voorstel van de leden Been, Boerkoel, Bruijnesteijn, Kamlag en Schoevaart worden de leden F. Kubin, F.C. Molema en L.P. Schappert met algemene stemmen benoemd tot lid van verdienste op grond van aan de vereniging bewezen diensten.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1975 | | pagina 41